Temat: EKO Niemojów 2007

Koleżanki i Koledzy !

W dniu 7.07.2007 w Niemojowie przy "Gościńcu" odbędzie się trzecia edycja imprezy Eko Niemojów. Zapowiada się szereg atrakcji impreza trwa od rana do ..rana smile organizatorzy spodziewają się ok 1000 gości. Zarząd Koła zarezerwował parę miejsc dla chetnych do wziecia działu w imprezie!!
Koło zasponsoruje pieczonego dzika.
Zapraszamy do zabawy  - w celu załatwienia noclegu proszę kontaktować się ze mną max do poniedziałku tj. 25.06. po tym terminie noclegów już nie będzie!!

Jacek

Darz Bór

2

Odp: EKO Niemojów 2007

Podpinam to tutaj, aby nie zakładać nowego wątku, tak tylko informacyjnie:
W związku z wejściem do strefy Schengen mają być wprowadzone ułatwienia w wykonywaniu polowania w strefach przygranicznych:
http://www.rp.pl/artykul/102527.html

Darz Bór
Radek

3

Odp: EKO Niemojów 2007

Radek, ale to chyba zupełnie inny temat. A tak na marginesie to my już "raczej" nie musimy tego zgłaszać od pewnego czasu. Jak jechałem końcem grudnia na indywidualne do M-lesia to w trakcie zgłaszania usłyszałem od Pana na placówce straży granicznej, że już nie muszę tego zgłaszać bo to już nie obowiązuje. Nie powołał się na żadne konkretne przepisy ale tak sam z siebie powiedział.

KArolek

4

Odp: EKO Niemojów 2007

Stare rozporządzenie jeszcze obowiązuje, to że tego nie wymagają to tylko oznacza, że podchodzą zdroworozsądkowo do sprawy.
A tak jak pisałem- nie zakładam nowehgo tematu- bo jest to informacja, którą kto będzie chciał przeczyta, bo forum jest tak fajnie stworzone, że wyświetla każdy nowy wpis.
RK

5

Odp: EKO Niemojów 2007

Radek stare rozporządzenie już nie obowiązuje ( mam to na piśmie !!)

Darz Bór

6

Odp: EKO Niemojów 2007

Jacek, masz rację, rzeczywiście stare rozporządzenie już nie obowiązuje na granicach z państwami UE, natomiast MSWiA jeszcze przed wejściem do strefy Schengen zobowiązane było wydać nowe, odbowiadające aktualnym warunkom, ale do tej pory jeszcze tego nie zrobiło. Teraz tej materii nie reguluje żaden akt i tkwi to w próżni.
Co ma być zawarte w tym przyszłym rozporządzeniu jest właśnie opisane pod tym linkiem z Rzepy:
http://www.rp.pl/artykul/102527.html

Darz Bór
RK