1

Temat: Hubertus 2007

Szanowni Uczestnicy Hubertusa 2007

Bardzo Wam dziękuję za miłą koleżeńską atmosferę, dyscyplinę, bezpieczeństwo na naszym wczoraj zakończonym Hubertusie 2007.

Chciałbym też imiennie pogratulować:

Piotrowi Błońskiemu za  strzelenie trypleta dzików z jednej watachy w pięknym stylu. Piotr został KRÓLEM DWUDNIOWEGO POLOWANIA

Jackowi Stangenbergowi za strzelenie dzika i lisa V-Ce Krol Polowania

Katarzynie Różańskiej  za strzelenie pierwszego grubego zwierza (dzika) na polowaniu zbiorowym

Radkowi Kasperkowi  za strzelanie dzika

Mariuszowi Kamińskiemu za strzelenie sarny kozy

Darkowi Cierniejewski za strzelenie lisa

Tomaszowi Huminiakowi za strzelenie lisa

Krzysztofowi Donderowiczowi za strzelenie lisa

Ponadto WIEEELKIE podziękowania tym wszystkim, którzy przygotowali wspaniałą strawę i biesiadę.

z pozdroweiniami Darz Bór

Grzegorz Czajkowski

2

Odp: Hubertus 2007

Łowczy jak zwykle skromny i o swoich dwóch dzikach już nie wspomniał. Gratulacje wielkie, zarówno królestwa jak i wzorcowo prowadzonego polowania !!!
Wielkie podziękowania dla naszych kołowych mistrzów kulinarnych, którzy potrafią z dziczyzny wyczarować cuda. Smak strusia też na długo zapadnie w pamięci- pycha !!!
Jeszcze raz wielkie podziękowania dla organizatorów tak uroczystego Polowania Hubertowskiego.

3

Odp: Hubertus 2007

Drogie Koleżanki i drodzy Koledzy!

Dziękuję Wam serdecznie za bardzo ciepłe przyjęcie mnie do Waszego grona, grona myśliwych!!! smile To Polowanie Hubertowskie było dla mnie polowaniem szczególnym i z pewnością na długo zapadnie w mojej pamięci.

Dziękuję za wystkie wyrazy sympatii z Waszej strony!

Darz Bór!

4

Odp: Hubertus 2007

Żeby nie było za miło - to jak Kasi kupimy ładownicę to strach się bać - nowy KILLER nam rośnie ;-)

A tak na poważnie - to jak zwykle było zajefajnie!

Gratuluję i Dziękuję, Karolek

5

Odp: Hubertus 2007

Gratulacje dla wszystkich strzelców.
Wspaniała atmosfera, dyscyplina, kuchnia myśliwska, bór darzył .
Jak to mówią - PETARDA !!

Darz Bór!

6

Odp: Hubertus 2007

Dziekuję i ja:

*Koleżankom i Kolegom za piękne, bezpieczne polowanie w miłej, koleżeńskiej atmosferze oraz wyrazy sympatii, wszystkie miłe słowa i odebrane od Was gratulacje.

*Wszystkim uczestnikom biesiady za wyrozumiałość dla naszych "wyczynów" kulinarnych.

*Naszym Patronom: Św.Hubertowi i Eustachemu za szczęście jakie było moim udziałem w tym uroczystym dniu.

Fajne mamy Koło smile
Darz Bór!!!