1

Temat: Pierwsza gęś Zenka.

Moi drodzy

Uprzejmie informuję że nasz Kolega Zenon Łuczak strzeli dziś pierwszą swoją dziką gęś.
Gratulujemy sukcesu dodam że nie była to jedyna strzelona dziś przez niego gąska.

oby tak dalej
DARZ BÓR

Grzegorz

2

Odp: Pierwsza gęś Zenka.

I ja przyłączam się do gratulacji !!! ( ciekawe ile wystrzelał amunicji :0 yikes smile

Darz Bór

3

Odp: Pierwsza gęś Zenka.

Gratulacje !!!
Gęś to trudny "przeciwnik" - tym większa radość z udanych łowów big_smile
Darz Bór!!!

4

Odp: Pierwsza gęś Zenka.

Zeniu! Gratuluję !!! Wiem ile radości sprawia polowanie na gęsi, gdyż jest jednym z moich ulubionych i wbrew przysłowiu "głupi jak geś" trzeba się dużo natrudzić by zbliżyć się do tych czujnych ptaków na odległość skutecznego strzału!

Jeszcze raz gratuluję !!!

Karolek

5

Odp: Pierwsza gęś Zenka.

Dziwne przysłowie cytujesz ... ? smile

Darz Bór

6

Odp: Pierwsza gęś Zenka.

Masz może inne na myśli?

7

Odp: Pierwsza gęś Zenka.

Nie ja tylko tak sobie ...:)

Darz Bór

8

Odp: Pierwsza gęś Zenka.

Gratuluję Zenku, że w końcu przestałeś być "gęsim Pipkiem" - ( dla niezorientowanych - gęsi pipek to myśliwy, któy nie strzlił żadne gęsi)

9

Odp: Pierwsza gęś Zenka.

No proszę portal zaczyna nam się przekształcać w EDUKACYJNY ;-)

10

Odp: Pierwsza gęś Zenka.

W duchu "edukacyjnym" dodam tylko, że Gęsi Pipek to także potrawa z kuchni Żydowskiej (klasyka) - do spróbowania np. w knajpce żydowskiej na ul.Włodkowica we Wrocławiu ? polecam na lunch.
Darz Bór!!!

11 (edytowany przez Karolek 2006-12-14 22:37:40)

Odp: Pierwsza gęś Zenka.

To może Piotrze wstaw przepis na gęś do działu Kuchnia ;-)

No własnie tak w ogóle Koledzy to możę by Ktoś przerwał ten Piotrowy monopol na przepisy kuchenne! Co jet kurna nikt gotować nie potrafi !!!

12

Odp: Pierwsza gęś Zenka.

Zeniu gratuluję i przyłączam się do gratulacji kolegów. Ja mam to jeszcze przed sobą
Darz Bór

13

Odp: Pierwsza gęś Zenka.

Przerywam monopol Piotra na przepisy kuchenne. Chociaż potraw,  których przepisy wam przesłałem, nigdy sam nie robiłem, ale za to moja żora je robiła i są naprwdę pyszne. polecam wypróboewać.

14

Odp: Pierwsza gęś Zenka.

Maćku !!! Super dziękuję bardzo za przepisy!
Pozwoliłem sobie je lekko poukładać graficznie - mam nadzieję, że nie będziesz miał za złe. Otóż w każdym przypadku wkleiłeś cały przepis w górne okienko, które jest skórconym opisem przepisu.
Przepis powinien znajdować się w okienku dolnym i tam Ci je poprzenosiłem pozwalając dodać słowa składniki i przepis rozdzielając te cześci.

Jeśli masz ochotę to w okienkach opisowych możesz w analogiczny sposób jak Piotr napisać np., że tą potrawę polecasz na takie a nie inne okoliczności czy coś w tym stylu. Po kliknięciu na przepis rozwija się okno z całym przepisem.

Piszę to na forum jako instruktarz dla wszystkich Kolegów, którzy mam nadzieję pójdą w ślady Maćka i przerwą wraz z nim monopol Piotrka!

Maćku dziękuję !!!

p.s. jeśli chcesz bym dodał do przepisów jakiś krótki opis to wyślij mi go na e-mail a ja już to pododaję, bo chyba o ile pamiętam użytkownicy nie mogą nic zmieniać w przepisach (nawet autorzy) - a mogę tylko ja ;-) jako moderator strony ;-)

Darz Bór i jeszcze raz Wielkie Dzięki Maćku!

Karolek

15

Odp: Pierwsza gęś Zenka.

Cieszę sie bardzo z przełamania mojego "monopolu" w dziale przepisy kuchenne, dzięki Maciuś!!! Mam nadzieję, że teraz wymiana naszych kuchnnych doswiadczeń się ożywi smile
Darz Bór!

16

Odp: Pierwsza gęś Zenka.

Wiem że Dyluś  i Bary sami pichcą może coś nam doradzą?

17

Odp: Pierwsza gęś Zenka.

Mimo iż polonistą nigdy nie byłem to pokusiłem się o umieszczenie bardzo prostego acz smacznego przepisu na polędwiczki.

Darz Bór, Karolek

18

Odp: Pierwsza gęś Zenka.

może ktoś poda przepis na flaki bo mam 3 żołądki jelenie ( opłukane, sparzone i pokrojone w zamrażarce ) i dwa wołowe jw.

za dobry przepis dam ... słoiczek no może dwa smile

Darz Bór