1

Temat: Kamizelki na strzelnicę ze Stanów

Z upoważnienia Zarządu zająłem się wyszukaniem kamizelek na strzelnicę dla drużyny reprezentującej nasze Koło na zawodach w strzelaniach myśliwskich.
Niestety nie udało mi się znaleźć NIGDZIE w Polsce sześciu jednakowych kamizelek strzeleckich (pozostawię to bez komentarza)... Zmusiło mnie to do szukania gdzie indziej. Znalazłem i podaję Wam poniżej link do sklepu internetowego, gdyby ktoś zechciał sobie taka kamizelkę (lub cos innego fajnego) sprowadzić ze Stanów.
Poza sześcioma członkami naszej drużyny jeszcze trzy osoby z Koła sprowadziły sobie takie same kamizelki, więc będzie już dziewięć jednakowych!!! Dodam, że koszt kamizelki wraz z cłem i podatkiem VAT wynosi około 225zł (najtańsza kamizelka Browning-a w Polsce kosztuje 350-450 zł), a sprowadzone z USA to niewystępujący w Polsce piękny (moim zdaniem) nowy model firmy Browning.
My zamówiliśmy w kolorach Loden/khaki. Na wszystkich wyhaftujemy nazwę i logo Koła, oraz adres naszej strony www - tak, żebyśmy byli widoczni na strzelnicach w Polsce.
Gdyby Ktokolwiek był zainteresowany, a miał kłopot (językowy lub inny) służę pomocą.
Podaję link:

http://www.nicashooting.com/cart/24/Bro … 0Vests.htm