1

Temat: Nowe ambony na terenach wodonośnych

Prośba do Grzesia Cz.
Grzegorz jak jest juz ustalony termin stawiania nowych ambon na TW, to prosze napisz na forum.
Pozdrawiam Krzysztof.

Darz Bór !   smile
Krzysiek

2 (edytowany przez Chudy 2007-06-28 14:31:59)

Odp: Nowe ambony na terenach wodonośnych

Michał, ja się piszę do pomocy. Termin OK tylko jeszcze napisz godzinę i miejsce zbiórki, może przy przepompowni na Świątnikach o 7.00. Jak trzeba coś przewieść to do mnie zadzwoń (tel. 602576735). Mam przepustkę na wjazd na TW to nie ma sprawy. Sprzęt i chęci do pracy są! Więc do roboty!!!
Pozdrawiam Krzysiek.

Darz Bór !   smile
Krzysiek

3

Odp: Nowe ambony na terenach wodonośnych

07.07.2007 to nie jest dla mnie niestety dobry termin sad Wawrzynowe zawody w Katowicach.
Szkoda, może następnym razem uda mi się pomóc. Chyb że nie pojadę do tych Katowic, ale na dzisiaj się wybieram. Za dwa tygodnie trzecia edycja Ligi i trzeba strzelać, strzelać, strzelać...
Darz Bór!

4

Odp: Nowe ambony na terenach wodonośnych

Narazie musimy się wstrzymać z budową - oficjalnie mamy zgodę
na budowę urządzeń łowieckich ale musmy poczekać na oficjalne pismo w tej sprawie.

5

Odp: Nowe ambony na terenach wodonośnych

OK. Jak juz będziesz coś wiedział to zadzwoń do mnie.
Pozdrawiam Krzysiek.

Darz Bór !   smile
Krzysiek

6

Odp: Nowe ambony na terenach wodonośnych

Michał miałeś jakieś nowe informacje odnośnie pisemka ?
Pozdrawiam Krzysiek.

Darz Bór !   smile
Krzysiek

7

Odp: Nowe ambony na terenach wodonośnych

Jeszcze chwila i będzie ok !!

pozdrawiam JS

Darz Bór

8

Odp: Nowe ambony na terenach wodonośnych

Mamy zgode na budowe ambon na terenach wodonośnych, niestety procedura obejmuje komisyjne wyznaczanie miejsca co mam nadzieję odbędzie się w przyszłym tygodniu.
W pierwszej chwili po ustaleniu podam informację na stronie.
Ponadto chciałbym poinformować że powstała nakładem pracy Pana łosia z Tresna ambona na rejonie 3 obwodu 227 o nazwie "  Włodka Potockiego" ku Pamięci Włodka Potockiego, wieloletniego gospodarza tego obwodu.

9 (edytowany przez Chudy 2007-07-19 12:46:26)

Odp: Nowe ambony na terenach wodonośnych

No to super ! Będziemy działać.

Darz Bór !   smile
Krzysiek

10 (edytowany przez Chudy 2007-09-02 17:03:05)

Odp: Nowe ambony na terenach wodonośnych

Witam!
Niestety wakacje dobiegły końca  :-( . Więc czas powrócić do codziennych obowiązków. W związku z tym chciałem się dowiedzieć co słychać w sprawie ambon na terenach?
Ja wyjeżdżam na rykowisko w Bory Tucholskie 21 września, to może coś do tego czasu byśmy postawili?
Pozdrawiam Krzysiek.

Darz Bór !   smile
Krzysiek