1

Temat: Czy nikt nie zna sprawdzonych przepisów kulinarnych ???

Mam jeszcze kilka fajnych przepisów w zanadrzu, ale jakoś tak niezręcznie się czuje w roli jedynego piszącego na ten temat. Przyłączcie się gotujący smile
Pozdrowionka - Piotr

2

Odp: Czy nikt nie zna sprawdzonych przepisów kulinarnych ???

Koleżanki i Koledzy

Z moją kuchnią czyli gotowaną w wodzie kiełbasą zbyt dużo dodać w tym forum nie mogę, ale rzeczywiście Piotrowi może być niezręcznie, przecierz dobrze wiemy, że Piotr Flak robi cytrynówkę, Karol wyśmienitą kiełbasę , Boniek kaszankę i nie tylko, Tadziu Markowski wyśmienite marynowane buraczki i cebulkę,  Bogdan Zych łopatkę  , Zenek nalewki i takj dalej wymieniać mógłbym jeszcze przez czas długi rózności i pyszności przez Was robione.

Wiem że to tajemnice no ale choć rąbka uchylcie.

Ostatnio wychodzi na mnie trochę odyniaszków z  klejnotami a pamiętam, że kiedyś ktoś w Naroczycach przygotował wyśmienite dzicze klejnoty, pamiętacie przepis?

Piotra proszę o przepis na suszony udziec mniam........

3

Odp: Czy nikt nie zna sprawdzonych przepisów kulinarnych ???

Jadę w góry mogę się zająć udźcem...! w sensie pozyskania ( a może dla porównania zrobić to samo z jelenia, sarny i dzika ? )

Darz Bór

4 (edytowany przez Brek 2006-12-20 17:12:22)

Odp: Czy nikt nie zna sprawdzonych przepisów kulinarnych ???

Z jelenia i dzika chętnie zrobię - dziczą szyneczkę mam nawet w zamrażarce - ale trochę mała jak na peklowaną na sucho i potem ususzoną sad.
Z sarny chyba nie ma sensu - myślę, że jeżeli już brać sarnę na użytek własny, to Tatar, zupa gulaszowa, ewentualnie zrazy zawijane.
Jak będziesz miał szynkę z cielaka jelenia z kością - daj znać, ja zrobię resztę smile
Darz Bór!

5

Odp: Czy nikt nie zna sprawdzonych przepisów kulinarnych ???

Masz jak w banku ...!

Darz Bór

6

Odp: Czy nikt nie zna sprawdzonych przepisów kulinarnych ???

big_smile Cieszę się, bo sól bez jodu, czosnek, pieprz młotkowany i czerwone wino juz mam, a i miejsce chłodne i  przewiewne też czeka !!!
Połamania smile
Darz Bór!!!