Temat: Kto wybiera się jutro do Jordanowa?

Kto z kolegów wybiera się na polowanie do Jordanowa i ma wolne miejsce w samochodzie? Bardzo chętnie wybrałabym się na bażanty, ale u mnie jak zwykle problem z transportem. W tym sezonie jeszcze nie miałam okazji byc na polowaniu na ptactwo w KŁ Ostoja, a bardzo bym chciała...(pojechałabym bez psa)

DB

2

Odp: Kto wybiera się jutro do Jordanowa?

Kasiu

Dopiero teraz odebrałem Twoje info i przepraszam że Cię nie zabrałem na dzisiejsze polowanie, służę transportem na następne polowanie. Daj  znać troszkę wcześniej.

pozdrawiam
Grzegorz

3

Odp: Kto wybiera się jutro do Jordanowa?

Kasiu, ja dzisiaj miałem komplet, ale nie zawsze tak bywa. Zawsze chętnie Ciebie zabierzemy jak tylko będziemy mieli miejsce.
Pozdrawiam,
Darz Bór!
P.S. W najbliższa niedzielę mamy polowanie na kogutki u nas. Postaramy się przygotować coś smacznego na spotkanie przy pokocie smile - zapraszamy wszystkich !!!

4

Odp: Kto wybiera się jutro do Jordanowa?

Kasiu,

W przyszłą niedzielę jeśli będziesz miała ochotę z chęcią Cię zabiorę. Ja byłem z Piotrkiem F. i Grzesiem cały weekend (a nawet kilka dni dłużej) w Naroczycach bo robilismy inwentaryzację ambon, kontrolę łowiska i inne takie tam .... ;-)

Po wichurach leżą trzy ambony (w tym moja) i niestety mimo chęci i pomocy Piotka Kulika z ciągnikiem nie udało nam się mojej postawić (dwie pozostałe się całkiem rozleciały i muszą być postawione od nowa), kilka ambon wyparowało bez śladu ;-) Będę chciał wkrótce zorganizować wypad większą ekipą i wtedy mam nadzieję zabierzesz się z nami - oczywiście służę miejscem ;-)

Zatem Kasiu jeśli w niedzielę chcesz jechać na kogutki to daj znać  - z przyjemnością Cię zabiorę.

Karolek

5

Odp: Kto wybiera się jutro do Jordanowa?

Przyznam się szczerze, że gapa ze mnie. Rzeczywiście wcześniej mogłam zamieścić wcześniej to zapytanie. Planowałam jechać z Krisem, ale okazało się, że szykuje mu się wyjazd akurat w niedzielę. W niedzielę będę na pewno na polowaniu, dziękuję za odpowiedzi na mojego posta smile

Przy budowie i reparacji ambon możecie na mnie liczyć, chętnie pomogę!

Pozdrawiam