1

Temat: szkody churaganowe

Na obwodzie 252 zwaliła się ambona i zwyżka na Dworskich Polach.
Gospodarz organizuje interwencję w przypadku chęci udzielenia pomocy  prosimy o kontakt.

2

Odp: szkody churaganowe

Koledzy,
ja planuję wyjazd na kilka dni do Naroczyc na początku lutego - tylko czekam na zgode na urlop. Bedę robił przegląd wszystkich ambon i mam jeszcze kilka prac zaplanowanych w Naroczycach. Miejsce w samochodzie się u mnie znajdzie, coś do jedzenia i popicie równiez, więc serdecznie zapraszam. Byłoby mi niezmiernie miło mieć tam towarzystow do pracy.

Darz Bór, Karolek

3

Odp: szkody churaganowe

Witam !!

W Naroczycach na pewno do roboty od zaraz jest ambona T i Francuska tj. podłoga i DRABINA!!!!!!!

Darz Bór

4

Odp: szkody churaganowe

Koleżanki i Koledzy,

W środę wieczorem albo w czwartek w południe w zaczynającym się tygodniu jadę na 3-4 dni do Naroczyc popracować w łowisku - czyli sprawdzić szkody huraganowe i w miarę sił i możliwości ponaprawiać oraz spisać to co należy zrobić. Oczywiście strzelbawkę biorę by połączyć pożyteczne z przyjemnym. Jeśli ktoś z Koleżeństwa chciałby mi w tych dniach towarzyszyć to było by mi niezmiernie miło.

Darz Bór, Karolek

p.s. jadę sam nivą, więc miejsce na pewno się znajdzie ;-)

5

Odp: szkody churaganowe

Postaram się dojechać na sobotę. W tygodniu nie dam rady - praca...
Zdzwonimy sie smile
Darz Bór!

6

Odp: szkody churaganowe

Dzięki Piotrze, Karolek

7

Odp: szkody churaganowe

Ja przyjadę na piątek i sobotę.

8

Odp: szkody churaganowe

Ja niestety muszę jechać do Międzylesia aby dopiero zrobić szkody w "bykach"- koniec lutego za pasem ...a i jakieś flaczki by się przydały !!!

Darz Bór

9

Odp: szkody churaganowe

Jacku, łączymy się z Tobą w bólu ;-)

10

Odp: szkody churaganowe

DZIĘKI

Darz Bór