1

Temat: Koniec sezonu Miedzylesie 2007 WAŻNE

Koleżanki, Koledzy

Wracając do naszego pobytu w Miedzylesiu, chcę podziękować Piotrowi za jego postawę.
Nie udało się tego zrobić oficjalnie w Międzylesiu, dlatego piszę na forum.

Jak większość wie, obaj strzelaliśmy do jednego dzika, ja pierwszy, Piotr drugi. Działo się to wszystko tak szybko, że nie zauważyłem, by dzik zaznaczył, jakaś ściółka wyleciała z pod niego i pierwsza myśl - pudło. To Piotr w pięknym stylu powalił sztukę. Były gratulacje kolegów, patroszenie, złom itd. Jakież było moje zdziwienie, gdy po 15 minutach podszedł do mnie Piotr,  złożył mi gratulacje i powiedział, że to mój dzik. Stwierdził, że  pierwsza moja kula była śmiertelna. Faktem jest, że zrobiłem błąd i nie poszedłem na miejsce zestrzału. Przyznaję się, lecz to nie o tym.

Piszę to wszystko po to, byśmy naśladowali postawę Piotra Błońskiego i nie zapominali co w naszej pasji jest najważniejsze.

Traktujmy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

ps. Piotrze jeszcze raz wielkie dzięki

Darz Bór

2

Odp: Koniec sezonu Miedzylesie 2007 WAŻNE

Witam serdecznie,
Gratulacje dla Szanownych Kolegów - Danielowi za celne oko a Piotrowi za wspaniałą postawę.

P.S. A swoją drogą niezłą mieliście imprezę! :-))))))))

3

Odp: Koniec sezonu Miedzylesie 2007 WAŻNE

Ja już Kolegom gratulowałem i jestem przekonany, że KAŻDY członek KŁ Ostoja postapił by tak jak Piotr big_smile

Darz Bór

4 (edytowany przez Brek 2007-01-23 17:00:17)

Odp: Koniec sezonu Miedzylesie 2007 WAŻNE

Nie ma o czym mówić, przyłaczam się do głosu Jacka - wszak przynależność do tak zacnego Koła zobowiązuje !
Dyluś - Gratulacje wielokrotne, wszystkim dzięki za dobrą zabawę!!!
Darz Bór smile
Piotr