1

Temat: Spotkanie

Ze wzglęu na to, że nasz drużyna zajęła 2 miejsce na zawodach okręgowych w Opolu w klasie powszechnej i mistrzowskiej proponuję zorganizować z tej okazji spotkanie w Naroczycach, w sobotę 14.06., aby uczcić ten fakt. Chciałbym przy tej okazji pogratulowac wszystkim członkom druzyny. Darz Bór . MAciek

2

Odp: Spotkanie

Gratulacje dla Wszystkich, za wystrzelanie II miejsca!!!

Darz Bór !   smile
Krzysiek

3 (edytowany przez Michał 2008-06-08 20:49:05)

Odp: Spotkanie

Wielkie gratulacje.
Należy podkreślić fakt, iż nasza drużyna praktycznie nie trenowała ze względu na zamkniętą strzelnicę.
Darz Bór!

4

Odp: Spotkanie

W sobote 14-go jest druga eliminacja Ligi Strzeleckiej w Bielsku Białej. Grzegorz i ja będziemy strzelać w druzynie naszego Okręgu, więc do Naroczyc raczej nie damy rady dojeczać niestety.
Drugie miejsce w Klasie Powszechnej wystrzelali: Maciek Kwiędacz, Sebastian Kącki i Bogdan Zych.
Drużyna reprezentująca nasze Koło w ktegorii Open to: Grzegorz Czajkowski, Sebastian Skoczylas no i ja.
Trzeba jeszcze dodać, że Sebastian Skoczylas był drugi indywidualnie w klasie Powszechnej. Raz jeszcze gratulacje. Potencjał mamy, trzeba troche treningu i powalczymy jeszcze nie raz!!!
Darz Bór!

5

Odp: Spotkanie

Maćku a może spotkanie zorganizować 28.06. - w tym czasie w Naroczycach obchodzone jest święto kapusty i w parku Naroczyckim mieszkańcy Naroczyc rywalizują w zawodach o najlepszą potrawę z kapusty !! smile

Myślę że naszym specjalistom od kuchni przydało by sie być na takiej imprezie !!

Darz Bór

6

Odp: Spotkanie

Super pomysł z tą kapustą! Jestem za.