1

Temat: Egzamin

Kasia jeśli dobrze pamiętam jutro masz egzamin strzelecki. Życze ci połamania.... Pokaż im jak się strzela

2

Odp: Egzamin

Maciuś, dzięki, że pamiętasz o mnie....
Egzamin zdałam już dziś ..... Zabawna historia mi się przydarzyła: Egzamin miał odbyc się 21 XI. Ja byłam przekonana, że to w środę, czyli jutro. Siedzę sobie w domu, gotuję obiad, a o 13.00 dzwoni telefon. Znajomy pyta dlaczego nie było mnie na egzaminie, bo chłopaki już poprawki zdają. A ja byłam przekonana, że dziś mamy 20 XI i nie myślałam jeszcze o egzaminie. Uznałam, że znajomy żartuje sobie ze mnie. Jak się okazało, że to nie żart, to w błyskawicznym tempie zapakowaliśmy z Krisem karabiny i udaliśmy się na strzelnicę. Tam chłopaki już zdawali poprawki. Komisja egzaminacyjna dopuściła mnie do egzaminu. Najpierw poszłam na trap. Tak naprawdę, to nie miałam nawet czasu, żeby się zestresowac. Strzeliłam 4 rzutki po 9 strzałach, zając poszedł bardzo sprawnie- trafiłam 5 na 6 strzałów, a na tarczy rogacza zaliczyłam 47 pkt. na 50 możliwych. Działo się to w tempie naprawdę błyskawicznym i sama jestem w szoku do tej pory!!!
Dziękuje wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki smile

Pozdrawiam

3

Odp: Egzamin

Gratuluje serdecznie i witaj wśród łowieckiej braci, niech bór ci darzy

4

Odp: Egzamin

No to widzę, że rośnie nam nowy "KILLER" w Kole 47/50 - pięknie pięknie !!!

Witaj Kasiu w Łowieckiej Braci! To teraz tylko papiery do Komendy, kupno "zabawek" i czekamy na myśliwski chrzest!

Darz Bór, Karolek

5

Odp: Egzamin

Gratulacje Kasiu i niech Ci Bór Darzy !

6

Odp: Egzamin

Serdeczne GRATULACJE !!!
Po teorii zaliczonej w pięknym stylu, postawiłaś równie pięknie "kropkę nad i".
Niech Ci Bór Darzy Kasiu!!!
Marzena i Piotr

7

Odp: Egzamin

Faktycznie było to ekspresowe tempo. Najważniejsze, że pośpiech nie wpłynął negatywnie na skuteczność. Gratulacje big_smile Teraz knieja stoi przed Toba otworem. Niech Św. Hubert Ci darzy szczodrze cool

8

Odp: Egzamin

Dzięki Wam ogromne!

9

Odp: Egzamin

A czemu to Kasiu tak ucichłaś ? jak przebiega załatwianie formalności z uzyskaniem pozwolenia na broń ? smile

Darz Bór

10

Odp: Egzamin

Załatwianiem formalności zajmę się Jacku w przyszłym roku, czyli już niebawem....=)

DB

11

Odp: Egzamin

Rozumiem - oszczędności smile

Darz Bór