1

Temat: Podziękowanie

Chciałbym podziękowac koledze Piotrowi Marzenie  Błońskim  a w szczególności Brekowi za pomoc w dochodzeniu postrałka na polowaniu zbiorowym w Międzylesiu. Wielkie dzięki równiez koleżance Kasi za profesjonalne  wypatroszenie mojego dzika. A tak w ogóle to podziękowania dla wszystkich polujących z prowadzącym na czele oraz za miłą atmosferę. Oby tak zawsze. Darz bór  Maciek K.

2 (edytowany przez Brek 2006-11-20 20:57:52)

Odp: Podziękowanie

Od tego są koleżanki i koledzy wink
Serdecznie gratulujemy pięknego kwadrypletu (to chyba tak się nazywa, jak się strzeli cztery np. dziki na jednym stanowisku)
Cała przyjemność była po naszej stronie i cieszę się, że braliśmy udział w takim pięknym polowaniui!!!
DZIĘKUJEMY i Darz Bór !!!
Marzena, Piotr i Brek

3

Odp: Podziękowanie

Maćku!
Gratuluję Ci serdecznie pięknego kwadrypletu (idąc za Piotrem) i dziękuję za piękne przeżycie myśliwskiego jakiego mi dostarczyłeś, gdyż stojąc najbliżej Ciebie mogłem wszystko obserwować na żywo! Dziękuję!

Marzeno, Piotrze,
Gratuluję doskonale ułożonego Przyjaciela Łowów - Breka! To super, że są Koleżanki i Koledzy, którzy zawsze pomogą! Dzięki Wam!

Grzesiu,
Gratuluję, jak zwykle pięknie poprowadzonego polowania!

Koleżanki i Koledzy,
To przyjemność z Wami spędzać czas na niwie łowieckiej! Dziękuję Wam! Obyśmy mieli częściej takie piękne spotkania!

Darz Bór, Karolek

4

Odp: Podziękowanie

Jeszcze jedno w kwestii polowania w międzylesiu. Proszę Koleżanki i Kolegów o galerię z polowania, bo było kilka aparatów. Można również przesłać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości na klostoja@klostoja.pl a ja je wtedy wkleję jako galerię, bo mam nadzieję, że przynajmniej Kasia i Grzegorz, którzy robili zdjęcia nam je udostępnią ;-)

Karolek

5

Odp: Podziękowanie

Jeśli chodzi o patroszenie dzików, to polecam się na przyszłośc smile!
Mimo, że teraz przez kilka dni będę dochodzic do siebie po tych dwóch dniach pędzeń, to naprawdę warto było....
Zdjęcia, które robiłam, nie są najlepszej jakości, ale założę galerię a Karolek, jako administrator, niech oceni, czy je pozostawic, czy wykasowac.

Darz Bór!

6

Odp: Podziękowanie

Dzięki Kasiu! Proszę by Koleżanki i Koledzy wysłali zdjecia z tego polowania jeśli Macie na klostoja@klostoja.pl a pododaję właściwe do galerii założonej przez Kasię.

Karolek

p.s. Kasiu, zatem na pewno będziemy z Twoich usług korzystać ;-)