Temat: I po egzaminie...

Witam!

Dziś zdałam egzamin pisemny i ustny dla kandydatów big_smile, mieszcząc się w granicach dopuszczalnych błędów. Pomimo zdania, muszę przyznac, że nie jestem z siebie tak do końca zadowolona. Muszę się jeszcze douczyc i nauczyc wielu rzeczy, w czym, mam nadzieję, pomogą mi Koledzy myśliwi. Przede mną jeszcze egzamin strzelecki, trzymajcie kciuki!


Darz Bór!

2

Odp: I po egzaminie...

Gratulacje serdeczne Kasiu i nie przesadzaj ze skromnością. Egzaminy zdałaś w bardzo ładnym, wręcz popisowym stylu. Masz dużą wiedzę i miło było posłuchać Twoich odpowiedzi na wylosowane pytania.
Niech Ci Bór Darzy i witaj wśród Łowieckiej Braci smile
Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze gratuluję,
Piotr

3

Odp: I po egzaminie...

Gratulacje!
Zatem proponuję przyjąc wersję Piotra za aktualną, że Kasia zdała w popisowym stylu. GRATULACJE !!! Oj ktoś będzie stawiał w międzylesiu, oj będzie!  ;-)

Karolek

4

Odp: I po egzaminie...

Moja wersja jest wersją obiektywną i żeby dodać pikanterii dodam, że dzisiaj 7 osób oblało część pisemną, w której Kasia zrobiła kilka błędów mieszcząc się z dużym zapasem w marginesie dopuszczalnych.
Co ważne i co cieszy w części dotyczącej bezpieczeństwa Kasia zdała nawet na starych, dużo ostrzejszych zasadach.
Kiedyś dopuszczalne były tylko 2 błędy w tej części i tyle zrobiła Kasia, teraz aż 6, a wielu i tak nie daje rady?.

"Rekordzista" dzisiaj zrobił 14 błędów na 30 w części o bezpieczeństwie i 34 na 70 w części "ogólnej". ZGROZA...
Smutne to i niebezpieczne.
Mam nadzieję, że Kasia się nie obrazi za podanie przeze mnie szczegółów z Jej egzaminu do wiadomości Koleżeństwa.
Darz Bór!
Piotr

5

Odp: I po egzaminie...

Dzięki piękne za gratulacje i wsparcie smile !
Z tym stawianiem to chyba wstrzymam się Karolku do środy, bo wtedy zdaję egzamin strzelecki wink.

Oczywiście nie gniewam się Piotrze za podanie moich wyników na egzaminie.

Pozdrawiam serdecznie!

6

Odp: I po egzaminie...

Kasiu

Serdeczne GRATULACJE składam Ci w imieniu całego Zarządu i nie będących w sieci Koleżanek i Kolegów, dawno nie mieliśmy tak oddanych sprawie łowieckiej kandydatów na myśliwych. Muszę przyznać , że jesteśmy dumni że liczne grono kolegów spoza Koła Ostoja często mówi o naszych kandydatach i daje ich jako wzór.

Jeszcze raz dziękujemy Ci za wzorowo odbyty staż i pomoc w polowaniach oraz krzewienie wiedzy kynlogicznej, a Ci którzy się do naszego Koła chcą zapisać najpierw powinni u Katarzyny odbyć kurs o  odbywaniu stażu.

Darz Ci Bór

Grzegorz

7

Odp: I po egzaminie...

Dziękuję jeszcze raz za te ciepłe słowa!!! Mam zamiar jeszcze trochę postażowac, zanim zacznę czynnie uczestniczyc w łowach smile

Darz Bór

8

Odp: I po egzaminie...

Zapraszamy

9

Odp: I po egzaminie...

Ja też chciałym złożyć szczere gratulacje Kasiu!

Pozdrawiam,
Michał W.

10

Odp: I po egzaminie...

Dzięki Michaś! smile

11

Odp: I po egzaminie...

Ile się dzieje. Kilka dni nie miałem dostępu do sieci i tyle nowego. Forum się rozrasta wink
Zaczne od gratulacji dla Kasi. Twój egzamin musiał być faktycznie wzorcowym. Wyrazy uznania.

PS. Grzesiu nie jestem pewien czy to najlepszy pomysł kierować kandydatów do naszego Koła na wcześniejszy kurs u Kasi. Zdajesz sobie sprawę jaka to będzie kolejka ? Istnieje jeszcze jedno zagrożenie - połowa mężczyzn z Wrocławia i okolic zechce zostać myśliwymi jak Kasia będzie nauczycielem tongue

12 (edytowany przez Brek 2006-11-20 21:01:31)

Odp: I po egzaminie...

Połowa mężczyzn z Wrocławia i okolic...

"Ja wiedziałem, że tak będzie, ja wiedziałem"...

Tak sobie zacytowałem za Grzegorzem Halamą.
cool Piotr