1

Temat: ZŁOTY WAWRZYN GRZEGORZA!!!

Wczoraj na trzecich eliminacjach Ligi Strzeleckiej Grzegorz wystrzelał 475pkt uzyskując tym samym trzeci wymagany do zdobycia wynik dający Mu ZŁOTY WAWRZYN STRZELECKI
pierwszy w historii naszego Koła!!!
Poprzednio Grześ zdobywał srebrny i brązowy - o ile się nie mylę - więc ma już komplet!!! Serdeczne gratulacje!!!
Pozostał do zdobycia "Mount Everest" czyli złoty wawrzyn z diamentem.
To tylko kwestia czasu smile
Drużyna Okręgu Wrocławskiego zdobyła trzecie miejsce i było to pierwsze (o ile się nie mylę) w historii eliminacji ligi "pudło" dla Wrocławia.
Miałem przyjemność strzelać w tej druzynie i dołożyć swoje skromne 448pkt do tego wspólnego sukcesu wink

2

Odp: ZŁOTY WAWRZYN GRZEGORZA!!!

Moje gratulacje !!!:) smile smile  ale Piotrze to również jeden z Twoich lepszych wyników ( jeśli się ni mylę smile )

Darz Bór

3

Odp: ZŁOTY WAWRZYN GRZEGORZA!!!

Witam,
Nooo Panowie gratuluję!!!!
Darz Bór

4

Odp: ZŁOTY WAWRZYN GRZEGORZA!!!

Super. gratulacje !

5

Odp: ZŁOTY WAWRZYN GRZEGORZA!!!

Dajecie rady Chłopaki !!!

GRATULACJE !!!

6

Odp: ZŁOTY WAWRZYN GRZEGORZA!!!

Serdecznie gratuluję!!!
Pozdrawiam Krzysiek.

Darz Bór !   smile
Krzysiek

7

Odp: ZŁOTY WAWRZYN GRZEGORZA!!!

Dziękuję Wam BARDZO.

8

Odp: ZŁOTY WAWRZYN GRZEGORZA!!!

No ... ale czas na lepszy wynik smile

Kandydatów do drużyny coraz więcej i ... konkurencja rośnie smile

... żartowałem ...

Darz Bór

9

Odp: ZŁOTY WAWRZYN GRZEGORZA!!!

Chciałem dodać w rozwinięciu tematu, że są już wszystkie wyniki z eliminacji Ligi i nasz Okręg po raz pierwszy w historii zakwalifikował sie do FINAŁU LIGI !!!

Radość tym większa, że Grzesiek i ja mieliśmy w tym udział. Wynik z Sieradza jest czwartym wynikem od góry w historii wszystkich tegorocznych eliminacji we wszystkich regionach (łącznie strzela 49 reprezentacji okregów x 3 eliminacje to daje 147 wyników, więc czwarty wynik na 147 to już jest coś).
Dodam, że w Sieradzu średnia na każdego z sześciu członków naszej drużyny wyniosła 460 punktów!!!
W tym właśnie była nasza siła, że nikt nie strzelił poniżej 445, a Liderzy pociagnęli na maxa.
Dziękuję Wszystkim Kolegom z drużyny za przyjemność wspólnego strzelania.
Cieszę się jak diabli jeszcze z jednego powodu, bo jak by nie patrzeć Grzesiek i ja to przecież OSTOJA!!!
smile smile smile

10

Odp: ZŁOTY WAWRZYN GRZEGORZA!!!

A kiedy zawody o puchar Nadleśniczego ?

Darz Bór