1 (edytowany przez Brek 2007-07-09 11:00:25)

Temat: Nasze pierwsze szczeniaki przyszły na świat :)

Dzisiaj rano (pierwszy o 7.45) przyszły na świat szczeniaki naszej suczki Foksteriera któtkowłosego !!!
Jest ich sześć - trzy suczki i trzy pieski. Wszystkie są zdrowe i niezwykle ruchliwe.
Nasza suczka trochę zmęczona, ale ma się dobrze. Poród trwał 4,5 godziny, co jak na pierwszy poród sześciu dużych szczeniaków jest bardzo dobrym czasem.
Jeden piesek napewno zostanie w "Ostoi" - Bary będzie jego Panem smile
Zamieszczę za jakiś czas w galerii kilka zdjęć maluchów.
Pozdrawiam - dumny "dziadek" wink

2

Odp: Nasze pierwsze szczeniaki przyszły na świat :)

Śliczne są te małe "łaciate krówki" ! Gratuluję szczęśliwym "dziadkom" smile

3

Odp: Nasze pierwsze szczeniaki przyszły na świat :)

Duże jakieś ;-)

piękne - GRATULUJĘ !!!

4

Odp: Nasze pierwsze szczeniaki przyszły na świat :)

Gratuluje.
Piekny miot ! To Wasza sunia jest bardzo sprawiedliwa 3:3, to ani "BABCIA", ani "DZIADEK" nie czuje sie pokrzywdzony. :-).
Pozdrawiam Krzysiek.

Darz Bór !   smile
Krzysiek

5

Odp: Nasze pierwsze szczeniaki przyszły na świat :)

Dziękujemy za gratulacje. Niestety straciliśmy dwa pieski i z naszej gromadki zostały trzy suczki i jeden piesek sad
Prety dostała rozwolnienia (myslę, że po żółtku), Weterynarz podał jej antybiotyk, ten z mlekiem dostał się do przewodów pokarmowych szczeniaków i wyjałowił je z flory bakteryjnej...
Spadek krytyczny masy ciała, wzdęcia no i stało się to co najbardziej przykre...
Marzena z dziewczynkami i moją niewielka pomocą walczyły karmiąc je strzykawką i smoczkami dzień i noc. Robilismy co się dało. Tym trudniej nam się pogodzić ze stratą. Reszta gromadki dostaje już lakcid, espumisan i dokarmiamy je non stop, bo Prety ma mało pokarmu. Nasza suka prawie nie je, nie chce nic pić, poimy ja na siłę strzykawką, masakra...
Zaraz przyjdzie Lekarz zobaczyc sukę, i może cos wspólnie wymyślimy co dalej robić. Jeszcze te upały...

6

Odp: Nasze pierwsze szczeniaki przyszły na świat :)

O, to bardzo mi przykro. Wielka szkoda   sad i sad

Darz Bór !   smile
Krzysiek

7 (edytowany przez Karolek 2007-07-17 07:00:47)

Odp: Nasze pierwsze szczeniaki przyszły na świat :)

Pituś jesteśmy z Wami, pewie większość z nas wie co to stracić psa i dlatego tym bardziej Cię rozumiemy.

Trzymamy kciuki za resztę psiej rodzinki!

8

Odp: Nasze pierwsze szczeniaki przyszły na świat :)

Współczuję Wam bardzo! Łza w oku się kręci...
Major też cierpi z powodu tych upałów. Nic nie je, albo tylko niewiele. Regularnie stawiam go pod prysznicem i polewam chłodną wodą - tylko tak mogę mu pomóc w te gorące dni...

Pozdrowienia serdeczne

9

Odp: Nasze pierwsze szczeniaki przyszły na świat :)

Przykro mi...

10

Odp: Nasze pierwsze szczeniaki przyszły na świat :)

To faktycznie nieciekawie !! Mój piesek pół dnia siedzi w rzece smile

Darz Bór

11

Odp: Nasze pierwsze szczeniaki przyszły na świat :)

Cześć Piotruś.
Jak Prety i jej potomstwo? Już lepiej?
Pozdrawiam Krzysiek.

Darz Bór !   smile
Krzysiek

12

Odp: Nasze pierwsze szczeniaki przyszły na świat :)

Witam i przepraszam za zwłokę w odpowiedzi - miałem trochę problemów i dawno nie zagladałem na nasze forum. Pozostałe pieski mają sie dobrze, rosną w oczach i wszystko wskazuje na to, że będą z nich piękne foksteriery smile