1 (edytowany przez Seba 2007-05-28 09:47:00)

Temat: KKKł Olsztyn 2007

Niestety moje wyniki pociągneły naszą drużyne w dół tabeli  za co musze przeprosić rewelacyjnie strzelającego grzesia i piotra który  walczył do końca o każdy punkt ! Oczywiście jeszcze raz gratuluje !  Mam nadzieje że będzie jeszcze okazja żeby sie zrechabilitować ! DB

2

Odp: KKKł Olsztyn 2007

Gratuluję Wyników!
Chłopaki pochwalcie sie proszę swoim punktacjami oficjalnie i napiszcie jak poszło jako drużyna, jak wypadliśmy na tle innych?

Karolek

p.s. może jakieś zdjęcia?

3

Odp: KKKł Olsztyn 2007

No dobra, sam se znajdę ;-)

"Ostoja" Wrocław
1 Czajkowski Grzegorz, klasa mistrzowska,  471 pkt.
2 Błoński Piotr, klasa mistrzowska, 424 pkt.
3 Skoczylas Sebastian, klasa powszechna, 374 pkt.

suma dla KŁ OSTOJA - 1269 punktów, co dało nam 24 miejsce

GRATULUJĘ KOLEGOM !!!

4 (edytowany przez Karolek 2007-05-28 11:15:35)

Odp: KKKł Olsztyn 2007

Ach no i byłbym zapomniał !!!

Gratuluję indywidulanych miejsc !!!

Na 117 myśliwych, którzy strzelali:

Grzesiu był siódmy !!! - GRATULUJĘ !!!
Piotruś był osiemdziesiąty - również Gratuluję!
Sebastian był sto piąty - i tu należą się gratulacje!

5 (edytowany przez Brek 2007-05-28 19:11:04)

Odp: KKKł Olsztyn 2007

Dopiero wróciłem z Olsztyna do domu - miałem po drodze spotkania z Klientami, dzięki czemu mam zaliczony wyjazd służbowy smile i napiszę parę słów o tym jak tam było.

Pierwsze śliwki - robaczywki to tak w największym skrócie...

Grzegorz strzelał rewelacyjnie, ja liczyłem na 20-30 punktów więcej i potrafię (teoretycznie) to zrobić, a Sebastian nie ma za co przepraszać, Sebastian strzelał z zepsutej strzelby. Jego bok nie odpalał co któryś raz z górnej lufy. Koszmar dla skoncentrowanego zawodnika, który szedł na skeecie czysto do 5-go stanowiska, gdzie strzelba odmówiła współpracy... Szkoda, ale za naukę trzeba płacić. Zepsuta kula (z pożyczonej broni - dzięki serdeczne dla drugiego naszego Sebastiana!!!) jeszcze nie do końca by nas pogrążyła. Bolą głupio oddane punkty na kręgu, zającu i przelotach. O osi nie wspomnę.
Mistrzostwa Polski, flaga, hymn, sztandary, telewizja, najlepsi strzelcy z całej Polski - to wszystko deprymuje i sprawia, że trudno nowicjuszom w imprezach tej rangi błysnąć. Grześ jest chlubnym wyjątkiem. On po prostu strzela swoje.

Drużyna naszego Koła to co najmniej 7-8 Kolegów i BARDZO chcemy wygrać Mistrzostwo Okręgu za rok, żeby za dwa lata (jak Bozia pozwoli) pojechać na XXV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich w skrócie zwany Mistrzostwami Polski Kół w jak najmocniejszym składzie i ze sprawną technicznie bronią.....

Mam nadzieję, że nie odbieracie naszego występu jako totalnej porażki. Staraliśmy się i walczyliśmy. Tak jak w sporcie, poza umiejętnościami KONIECZNY jest sprzęt i ............ trochę szczęścia tym razem nam tego zabrakło.

Dziękuję Kolegom z drużyny za sportową postawę i walkę, Zarządowi i Wszystkim Koleżankom i Kolegom za wsparcie i trzymanie kciuków.

Moim zdaniem zasługujemy na pierwszą dziesiątkę w Polsce i chciałbym żebyśmy mieli jeszcze jedną szansę żeby to udowodnić.
Darz Bór!

6

Odp: KKKł Olsztyn 2007

Oczywiście że zasługujemy i nie lubimy przegywć !!!  Trzeba już dzisiaj pomyśleć o przyszłości !! Może na Puchar Nadleśniczego wystawić dwie drużyny !?  smile

Darz Bór

7

Odp: KKKł Olsztyn 2007

Kurcze, to rzeczywiście Sebastian miał pecha, bo jak dziś pamiętam, że jego bok na naszych zawodach kołowych na koniec marca odpalał tylko z jednej lufy i Seba miał zaraz po naszych zawodach jechać z tym bokiem do rusznikarza.

Kurcze trzeba by temu rusznikarzowi do słuchu powiedzieć co mu tak boka naprawił!
Seba gdzieś Ty tą broń oddał do naprawy, że Ci ją tak spierdzielili zamiast naprawić, że w tak krótkim czasie znowu się zepsuła!?

Podaj nam proszę nazwisko byśmy się go wystrzegali!

Darz Bór, Karolek

8

Odp: KKKł Olsztyn 2007

Dziękujęmy wszystkim za wsparcie i dobre słowo.
Chciałbym tylko dodać że były to pierwsze zawody gdzie mogłem śrut strzelać ze swojego miroku i to tylko dzięki Piotrowi Błońskiemu który, wiedząc o moich kłopotach przy strzelaniu z 1/2 i 3/4 czoka specjalnie ze Stanów ściągną mi FULL i EXTRA FULL dzięki którym strzeliłem czysto trapa z tylko dwoma poprawkami i zająca na czysto bez poprawek. Nie wspomnę już nawet o tym że wszystkie zawody do tej pory strzelam z pożyczonej od Piotra TIKKI. Koledzy dziękując Piotrowi za postawę, powiem tylko że w takiej atmosferze jaką mamy w kole każda porażka jest do zniesienia i każdy sukces jest sukcesem wszystkich.

9

Odp: KKKł Olsztyn 2007

Noooo Szanowni Koledzy,
Gratulacje!!!!
Jestem z Wami i trzymam kciuki za następne zawody.
Darz Bór

10

Odp: KKKł Olsztyn 2007

Powodzenia na zawodach w Zielonej Górze, trzymam kciuki !!!

Darz Bór !   smile
Krzysiek

11

Odp: KKKł Olsztyn 2007

Napewno wygramy !!

Darz Bór