1

Temat: Zawody Okręgowe 2007

No cóż, nie dopisało nam szczęście i nie obroniliśmy tytułu Mistrza Okregu w kategorii Open.
Zajęlismy "najgorsze" czwarte miejsce w klasie Open w Okręgu, przegrywając JEDNYM PUNKTEM podium... Grzegorz był czwrty indywidualnie w klasie mistrzowskiej, Sebastian Skoczylas był czwarty w klasie powszechnej, ja z wynikiem 420/500 byłem gdzieś daleko...
Barego od rana bolała głowa i mimo pomocy lekarza zawodów (tabletki przeciwbólowe) nie był to dla Niego dobry dzień do strzelania. Maciek Kwiędacz musiał pracować, nie udało nam sie nikogo zciągnąć na telefon, więc było nas w drużynie tylko pięciu...
Był jednak WIELKI wygrany naszej drużyny - Sebastian Kącki, który dopiero zaczyna swoją przygodę strzelecką wystrzelał rekord życiowy - 375/500 a więc wynik na klasę mistrzowską. To były jego drugie zawody w życiu!!! WIELKIE GRATULACJE!!! Gdybyśmy mieli trzeciego zawodnika w klasie powszechnej (do dwóch Sebastianów), mieli byśmy PEWNE podium w klasie powszechnej. Tym razem nie wyszło.
Pozostaje lekki sportowy niedosyt i wielkie nadzieje na przyszłość.
Wszyscy chętni Koledzy (a mamy przecież w Kole kilku dobrze zapowiadających się strzelców) powinni się zabrać do treningu i za rok DAMY RADĘ wink
Darz Bór!!!

2

Odp: Zawody Okręgowe 2007

No to musimy Piotrze pochodzić w kilka chętnych osób na strzelnicę byście Wy, Koledzy strzelający częściej niż inni i z większą wiedzą naprowadzili Ostojowe talenty na właściwą drogę.

Darz Bór, Karolek

3

Odp: Zawody Okręgowe 2007

Talentów duzo tylko checi brak.

4

Odp: Zawody Okręgowe 2007

Powinniśmy zrobić coś w rodzaju "obowiązkowych" spotkań strzeleckich raz na dwa - trzy tygodnie (nie rzadziej raz w miesiącu) i konsekwentnie strzelać, strzelać, strzelać. Chęci jednak jak są konieczne, a i czas znaleźć trzeba. Myślę, że otwieramy dyskusję, która powinna zaowocować konkretnymi ustaleniami - włacznie z kalendarzem spotkań i listą chętnych.
Im szybciej tym lepiej - najlepiej przed Walnym, żeby ewentualnie przedstawic Koleżeństwu klarowny plan i budżet do zatwierdzenia.
Strzelanie jak wiadomo jest kosztownym sportem i jeżeli chcemy, aby Koło wsparło nas (np. kupując amunicję) musimy o to poprosić Walne Zgromadzenie - motywując naszą prośbę w sposób rzetelny i nie budzący nicztich wątpliwości - cel powołania szerokiej drużyny Koła i jej plany nie muszą być dla Wszystkich tak oczywiste jak dla mnie.
Kto jest chętny - do dzieła!!!