1

Temat: Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Oława

Ma się odbyć w najblizszą sobotę czyli jutro (16.05.2009) pewnie około 8 rano, na strzelnicy gdzieś pod Strzelinem. Mam nadzieję, że znajdziemy tą strzelnice i powalczymy jak zawsze wink
Darz Bór!

2 (edytowany przez Brek 2009-05-18 11:40:04)

Odp: Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Oława

No i już po zawodach smile
Drużyna naszego Koła w składzie:
Paweł Czerski
Sebastian Skoczylas
Maciej Kwiedacz
Sebastian Kącki
Wojciech Błoński
Piotr Błoński
wygrała te zawody po raz kolejny udowadniając, że nasze Koło strzela dobrze.
W składzie naszej drużyny zabrakło tym razem jednego z podstawowych  zawodników jakim jest Grzegorz Czajkowski, który z powodów zawodowych nie mógł być z nami.
Tym bardziej cieszy nas zdecydowane zwycięstwo.
Druga drużyna, reprezentująca K.Ł. Bażant Oława, strzeliła o 200 punktów (czterdzieści rzutków) mniej niż my...
Taką różnicę można chyba nazwać pogromem. Wygralibyśmy te zawody strzelając w pięciu przeciwko sześciu...
Były to zawody drużynowe, ale warto wspomnieć, że indywidualnie wygrał Paweł Czerski (230pkt.), drugi był Sebastian Skoczylas(215pkt.), a Maciek Kwiędacz i ja mieliśmy 5 i 6 miejsca z takim samym wynikiem(200pkt.). Bardzo dobrze strzelił tez Sebastian Kącki i Wojtek Błoński, i to właśnie spowodowało, że z wynikiem 1185 punktów wygraliśmy w cuglach.
Startowało 9 drużyn, a jako ciekawostkę podam, że najsłabsza w tych zawodach drużyna Nadleśnictwa Oława zdobyła 505 punktów.
Darz Bór!

3

Odp: Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Oława

Witajcie


Do ostatniej chwili myślałem, że uda mi się wrócić do Wrocławia na zawody, niestety w piątek zatrzymały mnie sprawy zawodowe 500 km od domu. Na początku dziękuję drużynie że wzięła udział w tak dla nas ważnych zawodach i przepraszam za brak obecności, która jak widać nic nie zmieniła i nasza drużyna bez problemu wygrała - GRATULUJĘ.
Jednocześnie bardzo dziękuję Piotrowi Błońskiemu za profesjonalne wsparcie w organizacji i logistyce tych zawodów i wszystkim naszym zawodnikom za determinację i oddanie sprawie.

Dobrze że jesteście, gratuluję.

Wasz Grzegorz

4

Odp: Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Oława

Dzięki Grzesiu, brakowało nam Ciebie, ale dalismy radę i założone wcześniej cele zostały zrealizowane. Wynik jest odzwierciedleniem ogólnego poziomu strzeleckiego w naszym Kole. To z kolei ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo i skuteczność w czasie polowania.
Właśnie z tego cieszę się (jak chyba my wszyscy) najbardziej !!!

Teraz już bardzo oficjalnie : Prezesowi i Łowczemu dziękujemy za wsparcie telefoniczne, cóż "ktos musi nie spać, aby spać mógł ktoś" rozumiemy doskonale, że gdyby nie praca bylibyście razem z nami.

P.S. Puchar stoi u mnie w pracy - przyniosę go na najblizsze walne i przekażę w imieniu drużyny Zarządowi smile

Darz Bór!

5

Odp: Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Oława

Gratuluję serdecznie sukcesów strzeleckich, zrobiliście niezły pogrom smile

6

Odp: Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Oława

Również Gratuluję wyniku i organizacji, dobry popis umiejętności strzeleckich
Darz Bór

7

Odp: Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Oława

Piękny wynik, gratulacje!

8

Odp: Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Oława

Pięknie!
Gratulacje!
Darz Bór!

9

Odp: Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Oława

Gratulacje dla całej drużyny !!!

Pozdrawiam Chudy
Darz Bór !    smile

10

Odp: Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Oława

Ja też  dołaczam swoje gratulacje to miłe móc was pochwalić  i móc chwalić się
że to moje koło darz bór.