Temat: Najsmaczniejsza ryba, którą sam złowisz !!!!!!!!!

Szanowne Koleżeństwo, coś takiego przyszło na naszego kołowego e-maila klostoja@klostoja.pl, więc wklejam - może kogoś z nas zainteresuje?

Karolek


Najsmaczniejsza ryba, którą sam złowisz !!!!!!!!!



Zapraszamy na PASSATA VII

OFERTA:

Jacht Passat VII jest jednostką przystosowaną do całorocznych morskich połowów wędkarskich dorsza. Wypływamy we wszystkie dni tygodnia.

Na pokład możemy jednocześnie zabrać 17 osób- Panie są mile widziane.

Oferujemy rejsy prywatne, dla firm i zakładów pracy oraz kameralne imprezy okolicznościowe.

W okresie letnim proponujemy rejsy rekreacyjne.

Zapraszamy wędkarzy indywidualnych, amatorów, turystów oraz grupy zorganizowane, zakłady pracy i firmy.

Warunki na jachcie zapewniają pełny komfort i bezpieczeństwo, nawet dla osób nieprzyzwyczajonych do rejsów morskich.

POŁOWY:

Jednostka wypływa w morze z portu Jastarnia.

Wyprawy trwają od 8 do 12 godzin. (oferta standardowa)

Połowy prowadzimy na głębokości od 30-80m, a nawet i 100m /wraki, zatoka, pełne morze/.

Łowimy dorsze, łososie, trocie, belony a także organizujemy nocne połowy sandacza i węgorza.

STATEK:

Motorowy jacht Passat VII o długości 18m i szerokości 5m posiada trzy pokłady(główny, górny tzw. spardek oraz rufowy),które zapewniają bezpieczeństwo i wygodę.

Na wyposażeniu jednostki jest profesjonalny sprzęt nawigacyjny: radar, echosonda z fisch-lupą, odbiornik nawigacji satelitarnej GPS z ploterem.

Pokład wyposażony jest w wygodne ławki i uchwyty na wędki (20 szt.)

Na jachcie znajduje się duża mesa z dwoma stołami oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny z kompletną zastawą stołową gdzie można się ogrzać i posilić, napić ciepłej herbaty.

Obok mesy znajduje się toaleta z W.C. i pisuarem.

Gorąca smaczna zupa, kawa, herbata, woda mineralna, zimne przekąski (chlebek ze smalczykiem i ogórkiem, sałatki rybne, ryba wędzona, ryba smażona) w cenie rejsu.

CENNIK:

Wędkowanie - 150 PLN od osoby

Wypożyczenie kompletnego sprzętu wędkarskiego (firmy MIKADO) -20 PLN

Inne formy wykorzystania statku cena do uzgodnienia.

WAŻNE INFORMACJE:

Współpracujemy z Centrum Wędkarstwa ,,Pomorzanka" gdzie dla naszych grup zapewniamy nocleg.

Istnieje możliwość zorganizowania ogniska i biesiady piwnej. (informacja i kontakt na naszej stronie internetowej)

Warunki pogodowe i noclegi można sprawdzić na naszej stronie internetowej.

Relingi, maszty i inne miejsca mogą posłużyć jako powierzchnie reklamowe dla Państwa Firmy.(loga, banery reklamowe, flagi i tym podobne.)

Od marca 2007r. będziemy posiadali kajuty dla 12 osób i zaczniemy organizować rejsy 2-dniowe.

Wystawiamy faktury VAT.

Serdecznie Zapraszamy!!!!!!!!!!!!!

Na pokładzie gościliśmy firmy:

COCA-COLA, PHILIPS, PAG, OSRAM, CEKOL, SWORD, POLISZYNEL, CARSERVIS i inne. KONTAKT:

Tel. kom. 0 501 360 634

Tel. kom. 0 504 044 777

www.passat7.com.pl

Armator

Gerard Włodarski vel Głowacki

2

Odp: Najsmaczniejsza ryba, którą sam złowisz !!!!!!!!!

Ciekawa propozycja !!

Może warto spróbować ?

Darz Bór

3

Odp: Najsmaczniejsza ryba, którą sam złowisz !!!!!!!!!

Kilka dzi temu rozmawiałem o takim wypadzie z Dylusiem:) No i prosze samo do nas przyszło.
Może zorganizujemy wypad na dorsze kołowa ekipą ?

4

Odp: Najsmaczniejsza ryba, którą sam złowisz !!!!!!!!!

Ja mam chorobę morską sad...

5

Odp: Najsmaczniejsza ryba, którą sam złowisz !!!!!!!!!

Pituś to trza dobrą zapawę zrobić i przerzyjesz ;-)

Wypad ekipką dobra pomysła !

6

Odp: Najsmaczniejsza ryba, którą sam złowisz !!!!!!!!!

Pewnego razu jeden taki "szybki Hiszpan" przewiózł nas z Fuerteventury na Los Lobos swoim SZYBKIM katamaranem (motorowym). Nie wymiotowałem co prawda jak większość pasażerów (co było dodatkowym problemem...), ale do dzisiaj na myśl o rejsie czymś mniejszym od dużego promu (wiem, wie, pamiętam o Heweliuszu...) robi mi się niedobrze i zbiera mi się ślina. Ryby łowić lubię, ale dorsze chyba raczej nie są dla mnie...
Połamania kijów wink

7

Odp: Najsmaczniejsza ryba, którą sam złowisz !!!!!!!!!

Ponieważ ja mam podobne zdanie ( ach te fale ) to możemy stanowić straż przybrzeżną  smile, a na lądzie rybka też smakuje ...bo na statku to już musi pływać !!!!!!!!!!!!

Darz Bór