Temat: Zmiany w galerii

Koleżanki i Koledzy,

Na prośbę Kilku z Was (a zwłaszcza naszego naczelnego fotografa, którry coprawda ostatnio opuszcza polowania - czyli Rafała K. znanego jako Koreczek czy też Fitti Paldi (pewnie się rąbnąłem w nazwie)) informatyk dokonał kilku zmian, tj.:
1. Zdjęcia teraz dodaje się tak, że pierwsze dodane jest pierwszym a każde kolejne następnym, co ułatwi nam dodawanie zdjęć do galerii w okresie późniejszym.
2. Kliknięte zdjęcie otwiera się w oknie w swojej pełnej wielkości, więc już nie trzeba go rozciągać.
3. Działa przeglądarka zdjęć, więc po kliknięciu zdjęcia mamy opcje następne i poprzednie.

Darz Bór, Karolek

2

Odp: Zmiany w galerii

Witam,
Dziękuję bardzo za wysłuchanie moich sugesti i co za tym idzie, dokonanie kilku zmian w  sposobie dodawania zdjęć do galeri. O to chodziło. Przepraszam, że nie było mnie na kilku polowaniach, ale różnie w życiu bywa. Może w przyszłości będzie lepiej.
Myślę nad wyjazdem do Naro, zobaczę co da się zrobić.
Pozdrawiam
Darz Bór

3

Odp: Zmiany w galerii

Bardzo mi się podobają zmiany, dziękuję Karolkowi za pracę, a Rafałowi za pomysł. Cieszę się, że nasza strona zaczyna żyć.
W takie wieczory jak dzisiaj, kiedy nie mogę (mimo planów) wyjechać na polowanie, to sobie przynajmniej pooglądam zdjęcia, poczytam posty i przyjemnie spędzę czas przy piwku i klawiaturze smile
Darz Bór tym co polują !