1

Temat: FAGOT

Najlepszym psem jakiego znam jest Fagot Czajkowski. Na tego psa zawsze mozan polegać, nigdy nie zawodzi. smile  Chciałbym mieć takiego psa, ale teściowa mi nie pozwala bo mamy w domu już 3 psy. MK

2

Odp: FAGOT

Maćku,

Zgadzam się z Twoim zdaniem, że Grześka Fagot to super pies w swoich "konkurencjach dzikowych" !

Ale są jeszcze wyżły i sądzę, że Fagot na kaczkach jest dużo w tyle za Łatkiem (też Grzesia ;-)) Mój Czok na razie się uczy i mam nadzieję, że się przy Grzesia Łatku dużo nauczy.

Darz Bór, Karolek

3

Odp: FAGOT

Fagot Fagotem ale Sparta .........!!!!!!!!!!

Wszystkie kości w domu i na dworze znajduje :-) uwielbia paluszki i precelki i oczywiście jeleninę !!

Darz Bór

4

Odp: FAGOT

"Każda sroczka swój ogonek chwali" i prawidłowo!!!
Ważne, że mamy się czym chwalić.
Prawie Wszyscy.
Pozdrawiam wszystkich kynologiczno-łowiecko:)
Darz Bór!
Piotr

5

Odp: FAGOT

Fagot Fagotem
Sparta Spartą
Brek Brekiem
Czok Czokiem

... ale ten Bonzo to jest Pies, co ma wszystkie psy pod sobą!

Piotrusiu zamieść proszę swojego wspaniałego psa, rasy najwspanialszej - czyli YORK! I niech się nasze wyżły, posokowce i inne teriery schowają ;-)

Karolek

6

Odp: FAGOT

A co takiego ciekawego zrobił Gonzo że Go tak wychwalasz ? tongue

Darz Bór

7

Odp: FAGOT

Ach Jacku, gdybyś widział jak ten pies znajduje kaczki, jak mimo niewielkiego wyglądu wskakuje bez zmrużenia oka do zimnego stawu za Piotrkiem by towarzyszyć mu na wieczornym zlocie, oraz jeszcze wiele innych akcji, to też byś go podziwiał.

No i co najważniejsze - przywiazanie do Pana - coś niesamowitego w wykonaniu Bonza.

8

Odp: FAGOT

Teraz rozumiem smile moja suczyna jeszcze za młoda i nie pobiera alkoholu wink
ale pierwsze sukcesy już ma smile ale o tym napisałem na innej stronie !@#$%

Darz Bór

9

Odp: FAGOT

Jacku gratuluję Sparty! No i pełen podziwu jestem, że tak młodego psa wziąłeś w taki deszcz na polowanie. Gratulacje!!!

Karolek

10

Odp: FAGOT

...jeszcze długa droga !!  ale początki całkiem całkiem smile

Darz Bór