Temat: Ciekawostka z wodociągów

To przyszło na e-mail naszego Koła:

Witam

Chcę sie podzielic niesamowita obserwacją.
Wczoraj tj. 26.07.08 siedząc na rybach na "Odciętej" na wodociagach wrocławskich / jestem na rybach codziennie/ usłyszałem głośny plusk w odległości 40 m.Podszedłem blizej i spłoszyłem duze zwierze,Które wskoczyło do wody.Była godzina 21.30 także mimo zmierzchu widziałem wszystko dobrze.Jestem stażystą w Kole Łowieckim Sylwan i o pomyłce nie może być mowy.Najpierw myślalem ,że to łania , ale miała zbyt duże uszy.Zwierzę odpływało na drugi brzeg powoli więc miałem czas na obserwację.Zrobiłem nawet dwa zdjęcia z telefonu ale było już szaro i nic na nich nie widać tyko falę na wodzie. Około 20 m od mojego brzegu odwróciła głowę w moim kierunku i wtedy poznałem klępę po jej olbrzmim ,okrągłym pysku .Oniemiałem.....Płynęła tak jeszcze ze 30 m z pyskiem odwróconym bokiem do mnie , a gdy przepłynęła pól wody odwróciła się i dopłynęła do brzegu.Tam myślałem że będzie miała problemy z wejsciem na wysoką 1.5 metrową burtę ale zrobiła to tak sprawnie jakby weszła po schodach.
Piszę to , bo wiem że jest to nietypowe zjawisko i może ta wiadomośc będzie w odpowiedni sposób wykorzystana

Darz Bór

Witold J.

2

Odp: Ciekawostka z wodociągów

Ja 3-4 lata temu, też będąc na rybach na wysokości śluzy na I, widziałem prowadzące wzdłuż Oławki tropy łosia.
DB
Radek

3

Odp: Ciekawostka z wodociągów

Super wiadomość, jeśli ktoś może to potwierdzić prosze o kontakt.

Grzegorz

4 (edytowany przez Chudy 2008-07-01 18:27:15)

Odp: Ciekawostka z wodociągów

Czy macie moze namiary na kolege Witolda, bo może warto by było dowiedzieć sie dokładniej o miejsce i ewentualnie zasiąść z lornetką i aparatem fotograficznym?
Darz Bór.
  Krzysiek.

Darz Bór !   smile
Krzysiek

5 (edytowany przez Dyluś 2008-07-07 11:40:30)

Odp: Ciekawostka z wodociągów

Wiadomość fantastyczna. Cztery lata temu w okresie wiosenno letnim na Dworskich o czym informowałem kolegów, widziałem klempe z łoszakiem, rok później dołączył do nich byczek, rok temu widziałem tylko tropy. Jednak mam informacje od polujących kolegów, że widziano je i w tamtym roku i w tym w okolicach Bajkału i w lasach Kotowickich.

Darz Bór
Dyluś

6

Odp: Ciekawostka z wodociągów

Gratulacje Dyluś za strzelenie pierwszego rogacza.

Darz Bór !   smile
Krzysiek

7

Odp: Ciekawostka z wodociągów

Szkoda Koledzy , że to ma dopiero nastąpić ! Karol napisał 26.07. !!  proponuję zebrać się w paru z odpowiednimi aparatami i kołową kamerą 26.07. i to wszystko utrwalić na video !! smile smile wink
proponuję spotkanie o 20.00 - to wystarczy aby się odpowiednio ustawić !!

Darz Bór

8

Odp: Ciekawostka z wodociągów

Nie Karol napisał tylko zacytował - Kolega Prezes powinien wiedzieć, że jak się cytuje to się nie zmienia :-)

9

Odp: Ciekawostka z wodociągów

Karolku !

Jak się cytuje to powinno sie użyć " " takich znaczków !!! Wtedy WIADOMO że to cytat !!

smile smile smile smile smile smile

Darz Bór

10

Odp: Ciekawostka z wodociągów

Dziękuję za naukę :-)

11

Odp: Ciekawostka z wodociągów

Bardzo proszę !  smile

Darz Bór