1

Temat: Zawody Okręgowe (Mistrzostwa Okręgu Wrocławskiego)

Odbędą się na strzelnicy w Opolu 7 Czerwca 2008.
Ja pojadę na pewno, gdyby ktoś z Koleżeństwa miał ochotę postrzelać, to chętnie zabiorę pasażerów. Wiadomo, że bez treningu (brak strzelnicy we Wrocławiu) szanse na dobry wynik są niewielkie, z drugiej jednak strony w sporcie nie ma rzeczy niemożliwych smile Nasze Koło było wszak Mistrzem Okręgu Wrocławskiego, a  "Noblesse oblige" (szlachectwo zobowiązuje)...
Czekam na odzew i pozdrawiam sportowym zawołaniem Ostoi:
"Wygrali, przegrali.................
Tak jest, Tak jest, tak jest !!!!!"

2

Odp: Zawody Okręgowe (Mistrzostwa Okręgu Wrocławskiego)

W związku z nawałem pracy i wyjazdów, po rozmowie z Grzegorzem myślimy, że jedyny możliwy termin na wspólny trening drużyny Koła to tydzień zaczynający się 2-go Czerwca, a praktycznie to 2,3 lub 4 czerwca. 7 w sobotę są już Mistrzostwa Okręgu.
Trening oczywiście na strzelnicy w Opolu. Mają tam otwarte do 20.00 więc jak się umówimy i dogadamy to od 16.30-17.00 można jeszcze fest postrzelać. Co Wy na to? Czy ktoś jest chętny, dajcie znać!!!

3

Odp: Zawody Okręgowe (Mistrzostwa Okręgu Wrocławskiego)

Ten rok jest wyjątkowy jeżeli chodzi o naszą strzelnicę, nawet kołowe zawody się odbędą w skróconej formule,  ja się wybieram do Opola i zapraszam chętnych.

4

Odp: Zawody Okręgowe (Mistrzostwa Okręgu Wrocławskiego)

Ja proszę tylko o info, jak już zdecydujecie, który to będzie dzień tygodnia. W zależności od tego będę wiedział, czy mogę jechać, bo bardzo chętnie bym potrenował.
Radek

5

Odp: Zawody Okręgowe (Mistrzostwa Okręgu Wrocławskiego)

Proponuję z wiatrówki smile

Darz Bór

6

Odp: Zawody Okręgowe (Mistrzostwa Okręgu Wrocławskiego)

Na razie to Ty chcesz pożyczyć wiatrówki do treningu strzeleckiego ;-)

PS.
Znam kilku takich, co porobili sobie "dzika w przebiegu" w skali 1:7 i tak trenują.
Radek