1

Temat: Druzyna Koła 2007

W związku z kolejną edycją zawodów o puchar Nadleśniczego Nadlesnictwa Oława organizujemy eliminacje do drużyny Koła .Członkowie Koła chętni do bycia w drużynie proszeni są o zgłoszenia do Kolegi Piotra Błońskiego w terminie do dnia 14.07.2007.

2

Odp: Druzyna Koła 2007

Ja się już zgłaszam !!

Darz Bór

3

Odp: Druzyna Koła 2007

I ja

4

Odp: Druzyna Koła 2007

Witam,
chętnie wezmę udział w kwalifikacjach,
Pozdrawiam, D.B.

5

Odp: Druzyna Koła 2007

Rozmawiałem z Barym i w związku z tym, że on nie ma jeszcze w nowym domu internetu, zgłosił swój udział w kwalifikacjach bezpośrednio do mnie. Cieszę się, że mamy coraz więcej kolegów zainteresowanych strzelectwem. Liczę na jeszcze kilka (conajmniej) zgłoszeń.
Darz Bór!

6

Odp: Druzyna Koła 2007

A kiedy będa te eliminacje (14.07?)? Bo nie chciałbym słów rzucać na wiatr a z chęcią bym się również zgłosił - tylko podkreślam, że nikt mnie do boka nie przekona.

Darz Bór, Karolek

7 (edytowany przez Brek 2007-07-03 21:25:16)

Odp: Druzyna Koła 2007

Zgłosił się jeszcze Sebastian Kącki smile

Po ustaleniu listy chętnych, czyli po 14 Lipca sprawdzimy możliwości naszej strzelnicy i ustalimy termin dogodny dla wszystkich zapisanych (w miare możliwości). Co do sprzętu, to każdy strzela z tego co ma (lub pożyczy) i z tego z czego lubi najbardziej - byle celnie smile
Darz Bór!

8

Odp: Druzyna Koła 2007

Na razie dwie osoby na jedno miejsce ... no no piękna trgedia !!

Jacek

Darz Bór

9

Odp: Druzyna Koła 2007

Pieknie!!! Jeszcze trzy osoby i będziemy mieli dwie drużyny!!! Myślę, że byłby to ewenement w naszym Okregu.

W Opolu na przykład Koło Knieja wystawiło na tegorocznych Zawodach Okregowych dwie drużyny strzeleckie. Może kiedyś i nam sie uda???
Mam na myśli dwie drużyny strzelające na sensownym poziomie wink

10

Odp: Druzyna Koła 2007

Szkoda, że ja jeszcze nie mogę wesprzeć drużyny.
Ale mam nadzieję, że w przyszłości....Kto wie????

Darz Bór !   smile
Krzysiek

11

Odp: Druzyna Koła 2007

Witam

I ja się zgłaszam

K. Okoniewski

12

Odp: Druzyna Koła 2007

No no Krzysiu gratuluję decyzji !! ....a może Kasia ???

Darz Bór

13

Odp: Druzyna Koła 2007

Za rok, może dwa lata spróbuję swoich sił wink

14

Odp: Druzyna Koła 2007

Kasiu powiedz nam proszę kiedy w końcu na zbiorowym polowaniu staniesz wraz z nami na lini myśliwych?

Karol

15

Odp: Druzyna Koła 2007

Karolku, na pewno stanę w szeregu myśliwych, kiedy zaczną się polowania zbiorowe wink

16

Odp: Druzyna Koła 2007

To pięknie brzmi ... stanę na lini myśliwych smile  na całej lini ?

buziaki Jacek !

Darz Bór

17

Odp: Druzyna Koła 2007

Ja też chętnie wezmę udział. Pozdrawiam Darz Bór

18

Odp: Druzyna Koła 2007

Witam

I dziękuję za tak duże zainteresowanie.
Chciałbym jeszcze dodać osobom, które się wachają że obaw nie ma a i można to potraktować jako kolejny trening.
Jednocześnie dobrze abyście koledzy co i ja uczynie informowali osoby bez dostępu do sieci o tej i wszystkich akcjach kołowych.

19

Odp: Druzyna Koła 2007

Witam wszystkich chętnych do udziału w naszym strzelaniu kołowym i bardzo proszę o podnie waszych terminów urlopowych. Po konsultacji z Grześkiem ustalimy termin naszego treningu - eliminacji do drużyny reprezentacji Koła.

Wszystko wskazuje na to, że zorganizujemy wyjazd na strzelnicę np. do Opola ponieważ nasza wrocławska jest lub będzie nieczynna  z powodu urlopu obsługi, awarii maszyny na skeecie i jeszcze coś tam w tym stylu....
Czekamy na Wasze deklaracje smile
Darz Bór!!!

20

Odp: Druzyna Koła 2007

Ja mogę w przyszłym tygodniu bo mam urlop ;-)

A co nasza strzelnica nie chodzi w przyszłym tygodniu??? To jakaś masakra jest!

21

Odp: Druzyna Koła 2007

Czy w gre wchodzi np. jakaś sobota ?

22

Odp: Druzyna Koła 2007

Witam Strzelców

        W związku z tym że decyzja o terminie zawodów o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Oława zapadła i odbędą się one 15 września  2007, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Zarząd Koła organizuje trening strzelecki i eliminacje do drużyny Koła.
trening odbędzie się 4 września o godzinie 16 na strzelnicy przy ulicy Wodzisławskiej, a eliminacje w czwartek 6 września o godzinie 16.
strzelamy tylko śrut!

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z Piotrem Błońskim.

pozdrawiam
Grzegorz

23

Odp: Druzyna Koła 2007

Ja niestety 15-17 jestem poza Wrocławiem na wyjeździe służbowym :-( więc nawet nie będę miał jak pokibicować :-(

Darz Bór Koleżanki i Koledzy i połamania luf !

24

Odp: Druzyna Koła 2007

Bardzo proszę przekażcie tą wiadomość wszystkim potencjalnie zainteresowanym.
Darz Bór!

25

Odp: Druzyna Koła 2007

A korzystając z okazji gratuluję Tobie Piotrze 438 pkt. i Grzesiowi 456 pkt. na finale ligi strzeleckiej w Toruniu !!!

Pięknie, pięknie !!!

Darz Bór, Karolek