1

Temat: galeria psów

Drogie Koleżeństwo może pora by stworzyć galerię portretów naszych czworonogów ?

2

Odp: galeria psów

Szanowne Koleżeństwo, proszę poczekajcie z dodawaniem zdjęć Waszych Czworonożnych Towarzyszy Łowów, gdyż porozmawiam z informatykiem, by zrobił nam nową zakładkę w galeriach, pt. Psy mysliwskie i wtedy każdy z Was mam nadzieję doda galerię ze Swoimi psami opatrzoną odpowiednim tytułem i opisem.

Darz Bór, Karolek

3

Odp: galeria psów

oki

4

Odp: galeria psów

Koleżanki i Koledzy,

Trzeba działać szybko więc udało mi się od Informatyka uzyskać szybką pomoc i już mamy w galerii dział Psy Myśliwskie, więc proszę Was o dodawanie! Ja wieczorem z domu na pewno dodam swojego Czoka, bo tu nie mam zdjęć.

Karolek

5

Odp: galeria psów

Koleżanki i Koledzy!
Mamy się w naszym Kole czym pochwalić, również w kwestiach kynologii łowieckiej. Zachęcam wszystkich do aktywnego redagowania galerii poświęconej naszym czworonożnym przyjaciołom i pomocnikom w polowaniu. Mamy dużo ładnych i wartościowych łowiecko piesków - POKAŻMY TO odwiedzającym naszą stronę!!!

A propos, czy mamy licznik odwiedzin na naszej stronie - to pytanie do Karolka smile
Pozdrowienia D.B.

6

Odp: galeria psów

Ja mam statystyki z panelu administracyjnego strony. Ile odwiedzin, itd. Mogę to Wam rozsyłać.

Karolek

7

Odp: galeria psów

rozsyłaj please.

8

Odp: galeria psów

Piotrze,

Gratuluję pięknych zdjęć wyżła! Te dwa, które są w liście galerii są fantastyczne. Zdjęcie jak trzyma koguta w kufie - jak Wy to mówicie - petarda !!!

Gratuluję, Karolek

9

Odp: galeria psów

Dzieki Karolku za dobre słowo, czekam na portrety innych czworonoznych gwiazd i gwiazdorów z naszego koła wink
Pozdrawiam DB