Temat: Torba myśliwska

Witam,

No właśnie - wróćmy do tradycji pieknych skórzanych toreb myśliwskich, które kiedyś towarzyszyły nam na poloaniu mieszcząc zapasową amunicję, termosik (wersja ocenzurowana) z herbatką, jakiś nóż i kilka innych podręcznych szpargałów.

Czytałem kiedyś o torbie borsuczej, która była piekną praktyczną ozdobą myśliwego.

No właśnie i tutaj moje pytanie - czy ktoś z Was zna we wrocławiu czy okolicach dobrego kaletnika, który potrafiłby taką piekna torbę wykonać?

Karolek

2 (edytowany przez Brek 2007-02-13 17:36:18)

Odp: Torba myśliwska

Polecam Pana Remika Wędzelewskiego Firma Świat Skóry tel.0 600 722 721. Robił mi kilka rzeczy, między innymi podbijał mi suknem mojego Borsuka. Robił to po raz pierwszy według moich wskazówek i literatury (Trofea łowieckie Jasińskiego) i zrobił to REWELACYJNIE, podobnie jak pochwę (hi,hi,hi) na mój nóż myśliwski - taką z liśćmi dębu i moim monogramem wytłoczonymi na skórze.
Powołaj się na minie - może będzie taniej wink
Darz Bór!
P.S. Co z moim AVTAREM ? znowu wyświetla się stary smile

3

Odp: Torba myśliwska

A ja widzę cały czas Twoje ładne zdjęcie z mundurze od czasu jak wróciłem z naroczyc i dlatego nic nie ruszałem. Serio serio. Może musisz sobie wyczyścić pliki tymaczasowe w przeglądarce.

4

Odp: Torba myśliwska

Dzięki, znowu się czegoś nauczyłem smile

5

Odp: Torba myśliwska

...całe życie to nieustanna nauka !!

Darz Bór

6

Odp: Torba myśliwska

Odbiegliśmy co prawda od tematu borsuczej torby, ale co prawda, to prawda...
wink

7

Odp: Torba myśliwska

Piotrek masz może pomysł na nasze koszulki ?

Darz Bór

8

Odp: Torba myśliwska

Z tego co pamiętam z rozmów to było kilka pomyslów.

9

Odp: Torba myśliwska

ale brak dalszego działania sad

Darz Bór

10

Odp: Torba myśliwska

Brak zrozumienia u szefostwa sad

11

Odp: Torba myśliwska

for you ofcourse no

Darz Bór