Temat: Galerie zdjęć !!!

Koledzy!

Odnośnie galerii z danych polowań to proszę byście zwracali uwagę, że jeśli ktoś z Nas już założył galerię z danego polowania to proszę nie zakładajcie drugiej, tylko prześlijcie swoje zdjęcia autorowi galerii albo na klostoja@klostoja.pl a ja już je w uzgodnieniu z autorem galerii dodam.

Przy okazji obecnie dodałem kilka zdjęć do Galerii Maćka i Galerii Rafała z Polowania Wigilijnego. Mam nadzieję Koledzy, że nie macie mi tego za złe. Zdjęcia, które dodałem do Waszych galerii możecie jako autorzy galerii usunać jeśli uznacie, że psują Wasze galerie ;-)

Darz Bór, Karolek

p.s. a tak przy okazji to jeszcze kilka osób nie wysłało na klostoja@klosotja.pl e-maila z propozycją loginu i hasła, co daje Wam możliwość zakładania galerii!!

Cieszę się, że się nam Kolega Zenek uaktywnił dodając galerię swoich psów !!! Zeniu a może byś coś o nich napisał tak jak to zrobiła większość z Nas w galeriach swoich psów?

Karolek

2

Odp: Galerie zdjęć !!!

Nie ma problemu...
Nie mam Ci tego za złe ;-)))))
Pzdr

3

Odp: Galerie zdjęć !!!

A może by założyć galerię np. zdjęć śmiesznych lub "dziwnych" ? smile

Darz Bór

4

Odp: Galerie zdjęć !!!

bergjacek napisał/a:

A może by założyć galerię np. zdjęć śmiesznych lub "dziwnych" ? smile

Myślisz o Next'cie w kapeluszu myśliwskim ? wink

5

Odp: Galerie zdjęć !!!

Śmiesznych i dziwnych to bym parę wygrzebał wink
D.B.

6

Odp: Galerie zdjęć !!!

No to prosimy Karolka o załozenie tkowej zakładki!

7

Odp: Galerie zdjęć !!!

Udało mi sie zrobić ponad setkę zdjęć z ostatniego (dzisiejszego) polowania. Z wielu jestem bardzo zadowolony. Jest jednak problem. Wszystkie łacznie mają 244 MB. Jeżeli zrobie selekcję i powiedzmy zamieszcze tylko połowę - no nawet 1/3 z nich to i tak bedzie pod 70-80 MB. I tu mam do Ciebie Karolku pytanie o wielkość i rozdzielczość zdjęć jakie powinniśmy zamieszczać w galerii ?

Wyszły ładne serie tematyczne - np portret Kasii (napewno wybierzesz sobie odpowiedni na avatarka do forum). Inna seria zdjęć to np. Sparta Jacka. Bardzo wdzięczną i fotogeniczną modelką jest Marzena Błońska. Ciekawym tematem zdjęć okazał się Andrzej Wołodkiewicz - pt : "Konsekwecja myśliwego do ostatniego piórka ...".

Ciekawi mnie również czy istnieje mozliwość zamieszczenia podpisu pod każdym zdjęciem - coś w rodzaju opisu lub tytułu ? Wiele zdjęć można by ciekawie opisać - zatytułować - nadać nowe (dwuznaczne i dowcipne) znaczenie. To ubarwiło by naszą galerie.

8

Odp: Galerie zdjęć !!!

Jeśli mogę się wtrącić, to proponuję Jerzy, żebyś wybrał naprawdę najlepsze zdjęcia - więcej niż 10 - 12 według mnie nie ma sensu bo galeriz staje się nudna. Ewentualnie załóż kilka galerii w róznych dziełach - posegreguj fotki tematycznie np. Sparta do "psów", skubanie bażanta do "inne" podobnie jak porterciki (tyle, że z hasłem np. portrety). Co do podpisów pod zdjęciami, to było by super, włącznie z możliwością komentowania poszczególnych fotek przez zalogowanych użytkowników (wzorem Łowieckiego). Nie wiem tylko, czy to jest realne z punktu widzenia Admina. Resztę zdjęć (najlepiej wszystkie) wypal na płytce dla wszystkich chętnych (ja jestem pierwszy w kolejce) i przekazuj np. w zamian za czystą płytkę (żeby nie obciążać Twojego budżetu).
Pozdrawiam serdecznie i czekam na zdjęcia na forum i nie tylko:)
Darz Bór!

9

Odp: Galerie zdjęć !!!

Właśnie wróciłem z pracy. Dziś już chyba nie dam rady ale jutro rano obrobie kilka zdjęć i wkleję do galerii - polowania, a reszte powoli powklejam do kolejnych tematycznych działów już założonych.
Co do płytki nie ma problemu - bedzie na następne polowanie (w pełnej wadze MB).

10

Odp: Galerie zdjęć !!!

Może Grześ znajdzie chwilkę czasu i wkleji też swoje zdjęcia wink

11

Odp: Galerie zdjęć !!!

30 zdjęć jest już wklejonych. Starałem sie je poukładać tematycznie i według kolejności chronologicznej (choć z małymi wyjątkami).
Miłego oglądania.
Teraz czekam na zdjęcia Grzesia tongue

12

Odp: Galerie zdjęć !!!

Fajne zdjęcia, dziękujemy smile
Darz Bór!

13

Odp: Galerie zdjęć !!!

Przepraszam ale nie zgrałem jeszcze swoich zdjęc z aparatu.
Co do płyt CD zostało ich sporo pustych po wypalaniu z okazji rozwinięcia sztandaru. W związku z tym Jerzy będę je miał jutro w pracy no i kilka innych rzeczy dla Ciebie.
jeśli jesteśmy przy sztandarze to prosze osoby które nie otrzymały płyt CD z rozwinięcia sztandaru o kontakt z Krzysztofem Donderowiczem.

14

Odp: Galerie zdjęć !!!

Ja nie dostałem sad

15

Odp: Galerie zdjęć !!!

No to nie jesteś jedyny. wink

Grzesiu za późno przeczytałem Twojego posta abyśmy sie mogli umówić. A może tak wrócimy do starej sprawdzonej komunikacji - np. przez telefon big_smile

16

Odp: Galerie zdjęć !!!

A ja mam smile a telefon to przeżytek !!  ognisko dym to było coś smile

Darz Bór

17

Odp: Galerie zdjęć !!!

To czytaj moje znaki dymne - właśnie Ci wysłałem wiadomość - nawet cztery ! Tylko tak wolno je czytasz, że wiatr dwie ostatnie rozwiał ( i wróciły mailem jako nie odebrane tongue )

18

Odp: Galerie zdjęć !!!

???????????

Darz Bór

19

Odp: Galerie zdjęć !!!

No własnie nawet nie wiesz że dostałeś 2 maile (a miałes dostać 4)

20

Odp: Galerie zdjęć !!!

Niestety maile nie doszły do tej pory tj 14.45  blefowałeś !!

Darz Bór

21

Odp: Galerie zdjęć !!!

Ja mam raport że tylko dwa wróciły - więc dwa musiały dojść. Szukaj dobrze. Ostatecznie  zawsze moge przenieść Ci je na CD.

22

Odp: Galerie zdjęć !!!

czekam !!

Darz Bór

23

Odp: Galerie zdjęć !!!

Przyjaciele !!

Jesteśmy już po miesiącu polowań zbiorowych a w galerii zdjęć z polowań nadal najnowsze zdjęcia są z ostatniego polowania na bażanty w ... zeszłym sezonie !!!!!

Darz Bór