Temat: Polowanie w Naroczycach

Szanowne Koleżanki i Koledzy!

Ja niestety nie mogłem z Wami być na polowaniu w Naroczycach w miniony weekend, ale opowieści słyszałem dużo.

Czyżby nikt z Was nie miał wtedy aparatu by uwiecznić tak piękny pokot? Proszę o założenie galerii albo wysyłanie e-maili na adres klostoja@klostoja.pl a ja już je poumieszczam.

Darz Bór, Karolek

2

Odp: Polowanie w Naroczycach

E tam było - pustynia. Ktoś gdzieś ponoć widział jakieś dziki, inny ponoć strzelał. Jednak to tylko plotki (niepotwierdzone) - chyba. Ja przynajmniej nie strzelałem. sad  Dokładnie jednak co? , gdzie? , kto? , do czego ? nie wiadomo bo zgodnie z nowymi wytycznymi wszyscy byli na głodzie, a % we krwii był tak minimalny, że większość z nas na czas pędzeń zamarzała. Podczas pokotu nie było pochodni więc dokładnie niewiadomo ile i co właściwie na nim było. Generalnie gdyby nie kameralna atmosfera wzajemnego współczucia nad naszym biednym losem i wyciągniętymi w ostatniej chwili ( nie wiadomo skąd, otumanionych kilku dzików - które krążyły zdezorientowane po "odrze" ) to polowanie można by uznać za przeciętne. Może dlatego nie było żadnych zdjęć ? tongue big_smile

3

Odp: Polowanie w Naroczycach

Ja tez nie strzelałem, ale naoglądałem się dzików - jak nie pamiętam już kiedy. Gratulacje dla wszystkich, którzy popisali się celnymi strzałami, podziekowania dla prowadzącego i wszystkich koleżanek i Kolegów za udane, bezpieczne polowanie w miłej atmosferze.
Darz Bór!

4

Odp: Polowanie w Naroczycach

Nie wiem tylko dlaczego gratulacje składasz tym co popisali się celnymi strzałami, ja też strzelałem wielokrotnie i przede wszystkim bezpiecznie dla ludzi i ... zwierząt  !!!  smile
A atmosfera faktycznie super wink   -1

Darz Bór

5

Odp: Polowanie w Naroczycach

Koledzy już wkleiłem kilka fotek z tego zacnego polowania gdzie miałem przyjemność sam być może nie w sobotę lecz niedziela była również udana 11 dziczków nawet sam jednego wypudłowałem
Fotki są w Galeri -polowania

6

Odp: Polowanie w Naroczycach

Oj Daniel Daniel !!! Fajnie, że wkleiłeś galerię ze zdjęciami z polowania z naroczyc, ale szkoda, że nie zauważyłeś, że już galeria zdjęć z tego polowania jest założona ;-)
Zdjęcia do niej na klosotja@klostoja.pl przesłałi w kolejności Michał Wanic i Piotr Kulik, którym dziękuję za zdjęcia i które oczwyiście umieściłem w jednej galerii. Daniel może lepiej by wyglądało gdybyś przesłał mi te zdjęcia na e-mail kolowy wczesniej podany klostoja@klostoja.pl i dodałbym je do jednej galerii podając Wasze trzy osoby jako autorów galerii, szczególnie, że fajnie gdyż masz zdjęcia dobrej jakości z całym pokotem. Co Ty na to bym usunął Twoją galerię z tego samego polowania i dokleił Twoje zdjęcia do galerii wcześniej załozonej?

A tak przy okazji to bardzo Cieszę się, że masz już zrobiony komputer i możesz odzywac się na forum - licze na Twoje aktywne uczestnictwo oraz na zakładanie galerii i przepisów kuchennych!

Karolek

7

Odp: Polowanie w Naroczycach

Ten pokot naprawdę robi wrażenie! Gratuluję tak udanych łowów smile

Darz Bór!

8

Odp: Polowanie w Naroczycach

No przecież mówiłem - pisałem, że pustynia - raptem kilka przypadkowych dzików tongue big_smile

9

Odp: Polowanie w Naroczycach

bergjacek napisał/a:

Nie wiem tylko dlaczego gratulacje składasz tym co popisali się celnymi strzałami, ja też strzelałem wielokrotnie i przede wszystkim bezpiecznie dla ludzi i ... zwierząt  !!!  smile
A atmosfera faktycznie super wink   -1

Hi, hi, hi:) Ładnie napisane !!!
Darz Bór:D

10

Odp: Polowanie w Naroczycach

Miło było patrzeć na celne strzały i kunszt strzelecki niektórych z nas. Z watahy złapanej w gorczycy ostała się jeno jedna świnka i to też tylko dlatego, że Maciek P. akurat wtedy chciał sobie na sucho poćwiczyć dzika w przebiegu wink
Piękne i sprawnie prowadzone polowanie, miła atmosfera, bogaty pokot- czego chcieć więcej...