1

Temat: Drużyna Koła

Szanowne Koleżeństwo

           W związku z tym że jak wiecie ostatni rok strzelecki  był dla Koła pełen sukcesów strzeleckich tj. pierwsza drużyna okręgu, puchar Nadleśniczego na własność i wiele innych przyjemnych zdarzeń, tak na strzelnicach jak i knieji.

Myślę,że pora pomyśleć o stworzeniu szerszego grona osób zainteresowanych strzelectwem w sposób czynny.

Tak więc proszę osoby chętne do rozpoczęcia strzeleckiej kariery lub powrotu do niej o kontakt, myślę że wiosną stworzymy kolejną drużynę koła i określimy zasady przystąpienia do niej w sposób kolektywny.

Szerzenie tej umiejętności wpłynie z pewnością na lepsze jeszcze wyniki i ogólne bezpieczeństwo.

pozdrawiam
Grzegorz

2

Odp: Drużyna Koła

Świetny pomysł - trzeba iść za ciosem. Ja się zgłaszam smile
Darz Bór!
Piotr

3

Odp: Drużyna Koła

Piotr

O ile mi wiadmo Ty już jesteś teraz  pora rozszerzać nasze wąskie bądź co bądź grono :-)

4

Odp: Drużyna Koła

Popieram! Dobry pomysł! Ja z chęcią spotkam się z Kolegami i Koleżankami na strzelnicy by poprawiać swoje umiejętności, słuchać rad "strzelnicowych wyjadaczy" i obserwować Koleżeństwo analizując różne sytuacje strzeleckie tak by wyciągnąć z tego pożyteczną i praktyczną naukę, która przyczyni się do tego, że oddając strzał będę zwiększał szanse na oddanie śmiertelengo strzału a nie okaleczającego - bo to są, przynajmniej dla mnie, najmniej przyjemne chwile gdy idziemy za postrzałkiem, który cierpi.

Darz Bór, Karolek

5

Odp: Drużyna Koła

Ach zapomniałbym - szczególnie chciałbym potrenować dzika w przebiegu, ale nie z małokalibrówki, tylko z kniejówki, której z lunetą 1,5-6 używam na zbiorówkach - do tej broni i lunety chcę się przyzwyczaić.

Karolek

6

Odp: Drużyna Koła

mówisz i masz wink

7

Odp: Drużyna Koła

Myślę Grzesiu, że odpowiedź na to dadzą kwietniowe zawody Koła w strzelaniu myśliwskim ( pewnie wychwycimy parę perełek smile )

A może by już dzisiaj zaklepać jakiś termin ???????

Darz Bór

8

Odp: Drużyna Koła

Dobrze że się zgłosiłeś do zaklepania terminu bo nie wiedziałem kogo poprosić :-)!

9

Odp: Drużyna Koła

....bardzo śmieszne ....

ale w imię p m p  załatwione smile

Darz Bór

10

Odp: Drużyna Koła

p m p - co to je???
Czy to jakiś skrót od " Aby zgoda"??? smile

11

Odp: Drużyna Koła

Coś w tym sytylu ... może więcej smile

Darz Bór

12 (edytowany przez CZG 2008-02-05 14:06:42)

Odp: Drużyna Koła

?

13

Odp: Drużyna Koła

Znam obsługuje ich NEO smile

Darz Bór

14

Odp: Drużyna Koła

Hehehe ................. No to Prezes dołożył Łowczemu (1:0)

Oczywiście Grzesiu z przymróżenem oka i w duchu P.M.P lol
wink

15

Odp: Drużyna Koła

I jeszcze jakieś duchy?!

16

Odp: Drużyna Koła

Łowczy napisał/a:

I jeszcze jakieś duchy?!

Jeżeli to problem - niech będzie zamiast "w duchu" to "w imię"
zgodnie z życzeniem
wink

17

Odp: Drużyna Koła

Dobra skończcie już z tym :0

Darz Bór

18

Odp: Drużyna Koła

i skończyli :-)

19

Odp: Drużyna Koła

Hmmmmm.....................
Czyżby jednak jakieś duchy ? wink

20

Odp: Drużyna Koła

:0

Darz Bór

21

Odp: Drużyna Koła

No właśnie wracając do temtów strzelnicowych treningów to kiedy Koledzy, którzy zechcą być mentorami raczyliby nas pierwszy raz skrzyknąć na strzelnicy?

22

Odp: Drużyna Koła

ASAP w sensie pogody i dostępności naszej strzelnicy ...

23

Odp: Drużyna Koła

Grzesiu to kiedy mamy trenig strzelecki ?

Darz Bór

24

Odp: Drużyna Koła

Czekamy na poprawę pogody.

25

Odp: Drużyna Koła

Nie bądź taka baletnica ... smile

Darz Bór