1 (edytowany przez skacki 2007-09-24 09:49:33)

Temat: Wawrzyn dla Piotra Błońskiego

Nasze koło ma kolejnego Wawrzynowca do Grzesia Czajkowskiego. dołączył w sobotę podczas zawodów rozgrywanych na naszej strzelnicy Piter Błoński.

Gratulacje

Petarda!!!!!!!!!!!!

2

Odp: Wawrzyn dla Piotra Błońskiego

Nie no to REWELACJA !!! Z tego co ja pamiętam to Pituś miał jakoś w Naroczycach Piotrowe imieniny urządzać, to chyba właśnie mamy podwójną okazję do stawiania ;-)

GRATULACJE PIOTRUŚ !!!

3 (edytowany przez Brek 2007-09-24 12:08:21)

Odp: Wawrzyn dla Piotra Błońskiego

Dziękuję wszystkim za gratulacje osobiste, telefoniczne i forumowe wink
Gwoli scisłości, to do złota Grzesia brakuje mi jeszcze hooooooooooooooooooooooo, albo i więcej, co mnie zresztą nie martwi i mam nadzieję że kiedyś mi też się uda go zdobyć smile
Mój pierwszy Wawrzyn z którego BARDZO się cieszę i jestem dumny, ma kolor brązowy.
Darz Bór!!!

4

Odp: Wawrzyn dla Piotra Błońskiego

Serdeczne gratulacje!!!

Darz Bór !   smile
Krzysiek

5

Odp: Wawrzyn dla Piotra Błońskiego

Gratulacje!!

Darz Bór

6

Odp: Wawrzyn dla Piotra Błońskiego

Gratuluję również !!

smile smile smile smile smile smile smile smile wink

Darz Bór

7

Odp: Wawrzyn dla Piotra Błońskiego

GRATULUJĘ!
:-)
Darz Bór

8

Odp: Wawrzyn dla Piotra Błońskiego

Piotr

Po raz kolejny gratuluję wymarzonego Wawrzyna.

Myślę że w przyszłym roku bedziemy mieć kolejnych wawrzynowców, czego wszystkim serdecznie zyczę.

Piotr jest doskonałym przykładem wytrwałości w dążeniu do upragnionego celu i osiąganiu go. W tym roku brązowy za rok srebrny później złoty i za trzy lata diament.
pamiętajmy że od tego roku dużo trudniej zdobywa się Wawrzyny ze względu na zmiany w prawidłach strzelań. Można to zobaczyć po wynikach na zawodach gdzie naprawdę nie często zdarza się wynik 490.

GRATULACJE

Grzegorz

9

Odp: Wawrzyn dla Piotra Błońskiego

Czas zacząć już treningi na nowy sezon ( może jakiś obóz kondycyjny ? )

Jacek

Darz Bór

10

Odp: Wawrzyn dla Piotra Błońskiego

Obóz kondycyjny to mieliśmy wczoraj i będziemy mieć w Kowarach. I przy okaji powiem że ststystyki z ostatniego polowania są bardzo dobre. Myślę o skuteczności strzałów.
A jest to opinia nie tylko moja ale i naszych gości. Gratuluję strzelcom.

pozdrawiam

11

Odp: Wawrzyn dla Piotra Błońskiego

No może troszeczkę zaniżone przez Marzenę - dwa pudła do dzika ( ale chce trenować !)

Jacek

Darz Bór

12

Odp: Wawrzyn dla Piotra Błońskiego

no comments

13

Odp: Wawrzyn dla Piotra Błońskiego

Jak to powiedział Grzesiu w Międzylesiu w sprawie żółtej koszulki Brata - równowaga musi być w przyrodzie ;-)

14

Odp: Wawrzyn dla Piotra Błońskiego

Jeszcze jest pare okazji do wykorzystania smile zarówno dla Króli polowania jak i Króli pudlarzy smile smile smile

Darz Bór

15

Odp: Wawrzyn dla Piotra Błońskiego

No właśnie, w sobotę kolega Ziutek został królem polowania a nie pudlarzy strzelając lisa kulą:D

Wielkie gratulacje.

16 (edytowany przez bergjacek 2007-11-28 10:37:15)

Odp: Wawrzyn dla Piotra Błońskiego

...A MACIEK OTOCKI TEGO LISKA WYPUDLIŁ  HI HI smile wink

I DOSTAŁ ŻÓŁTĄ  KOSZULKĘ  LIDERA :0 ;0

Darz Bór