Temat: Zawieszenie do Jeep Wrangler / Grand Cherokee

Witam Koleżanki i Kolegów.

Jakiś czas temu stałem się właścicielem kompletnego NOWEGO zawieszenia (4szt. amorków + 4 szt. sprężyn) w fabrycznych pudełkach do Jeepa Wranglera model JK (model produkowany od 2007 roku) oraz 4 szt. sprężyn do Jeepa Grand Cherooke WJ (model 1999-2004). Ponieważ nie planuję kupować Jeep-a to może komuś z Was uda się odsprzedać w bardzo atrakcyjnej cenie dużo niższej niż rynkowa :-) serio serio

Jeep Wrangler JK

Jest ono dobrane tak by auto można doposażyć z przodu w zderzak wraz z wyciągarką oraz pojechać nim na wyprawę gdzie przy normalnym użytkowaniu nie będzie to taczka, co oznacza, że na tył dodbrane są sprężyny medium duty, które sprawdzają się zarówno w codziennym użytkowaniu jak i w dalszych wyprawach zapewniając komfort podróży w obu tych przypadkach. (ja na medium duty w moim discovery II przejechałem całą rumunię z dużym załadunkiem i 4 osobami na pokładzie i to był dobry wybór)

W celu wyjaśnienia podaję dokładną numerację producenta, którą można sprawdzić w internecie żeby nie było później niedomówień:

W skład zestawu wchodzą:


Amortyzatory
2 x OME 60066 - na przód to jest wersja Nitrocharger Sport, których rynkowa cena za 1szt. to 594 zł
2 x OME 60067 - na tył również Nitrocharger Sport, których rynkowa cena za 1szt. to 594 zł

Sprężyny
2 x OME 616 - przód o obciążeniu 41-80 kg co pozwala na zamontowanie zderzaka i wyciągarki zapewniając komfort podróżowania
2 x OME 630 - tył o obciążeniu Medium Duty Rynkowe ceny sprężyn to 487 zł za 1szt.

Cały Zestaw rynkowo jest warty w najniższych dostępnych cenach łącznie 4324 zł !!! Ja oferuję ten w 100% nowy zestaw w orygninalnych opakowaniach za kwotę niższą o 1300 zł czyli za niecałe 70% najniższej ceny rynkowej, tj. 3000 zł.

Zestaw sprzedaję w tak niskiej cenie, gdyż dostałem go w rozliczeniu i nie jest mi potrzebny. Ponadto posiadam również komplet sprężyn (bez amortyzatorów) do Jeepa Grand Cherooke WJ (produkowany do 2004) firmy Old Man Emu: przód OME 936, tył OME 945, które mogę oddać za 1000zł a rynkowa cena to około 1600zł czyli też bardzo dobrze.

Wszystko 100% nowe zapakowane w fabryczne opakowania. Jakby komuś z Was lub Waszym Znajomym coś takiego się przydało to z chęcią dobiję targu :-)

Darz Bór, Karolek