Temat: Warsztaty Kynologiczne.

Czy w tym roku też odbędą się warsztaty kynologiczne?
Oraz czy jako osoba niezrzeszona mogę wziąć w nich udział?
Mam aktualnie dwa setery szkockie (jeden z nich to COWBOY COCKTAIL vel RESET)
bohater ubiegłorocznych majowych prób pracy we Wrocławiu.
Na wielkanoc spodziewamy się szczeniąt - sądzę, że pomimo karmienia maluchów sprawi się lepiej niż RESET na tegorocznych próbach pracy.

Darz Bór
Aleksander Drozd

Mamy szczeniaki po "Resecie" 1 miejsce na PPPW '07 i "Manianie" 3 miejsce na PPPW '08.

2

Odp: Warsztaty Kynologiczne.

Warsztaty dla tropowców mieliśmy już kilka razy, postaram się na forum zamieścić jakiś plan na początek nowego sezonu kynologiczno - łowieckiego.
Darz Bór!

3

Odp: Warsztaty Kynologiczne.

ManianaGarden napisał/a:

Czy w tym roku też odbędą się warsztaty kynologiczne?
Oraz czy jako osoba niezrzeszona mogę wziąć w nich udział?

Witam
Praktycznie chciałam zapytać o to samo .Mam wyżła weimarskiego dziesięciomiesięczną suczkę .Przy okazji chciałam pozdrowić właścicieli Breka -moja Luna jest jego "córką" .Mam nadzieję ,że choć w części odziedziczyła zdolności łowieckie po Breku .


Darz Bór
Monika Micek-Strzelecka

4

Odp: Warsztaty Kynologiczne.

1-go maja będziemy współorganizować Próby wyżłów i psów małych ras na terenie naszego obwodu. Koleżanki i Koledzy chetni do pomocy (Przewodnicy w terenie) BARDZO MILE widziani. Po próbach zrobimy jakiegoś grila "Pod Karolem" i tu też liczę na pomoc.
Jezeli ktoś chce potrenować to proponuję poniedziałek lub wtorek (28, 29 kwietnia) przed próbami - wcześnie rano (przed pracą), lub po południu (po pracy). Podaję telefon do mnie 0601 705 064 gdyby ktoś z osób mających zamiar startować zechciał się umówić na trening.
Koleżanki i Kolegów z naszego Koła chętnych do pomocy bardzo proszę o ewentualne deklaracje.
Darz Bór,
Piotr

5

Odp: Warsztaty Kynologiczne.

Witaj Piotruś,

ja niestety z Poka Poka jestem daleko daleko stąd w tym terminie :-(

Szkoda, bo super wspominam zeszłoroczne Próby.

Karolek

6

Odp: Warsztaty Kynologiczne.

Chętnie pomogę w grilowaniu smile

7

Odp: Warsztaty Kynologiczne.

Nasza ukochana gordonka MANIANA i RESET dorobiły się już szczeniaków 5/4.
Jeśli ma ktoś jakieś pomocne uwagi odnośnie przygotowania karmiącej suki do prób to chętnie skorzystam z pomocy merytorycznej.
Kondycyjnie jest OK, natomiast od porodu wodę zalicza tylko po kolana chociaż wcześniej nawet przy prawie mrozie szła do niej jak kaczka.
O tropienie i wystawianie raczej się nie martwię - jeszcze w szóstym tygodniu ciąży wypuszczała kury na treningu bielańskim.

Bardzo chętnie skorzystam z treningowej propozycji Piotra i zachęcam innych do skorzystania - napewno nie poprowadzi nas na wolierowe bażanty.

Darz Bór,
Aleksander

Mamy szczeniaki po "Resecie" 1 miejsce na PPPW '07 i "Manianie" 3 miejsce na PPPW '08.

8 (edytowany przez Brek 2008-04-28 12:22:14)

Odp: Warsztaty Kynologiczne.

UWAGA ZAINTERESOWANI TRENINGIEM !!!
Wszystkich zainteresowanych treningiem przed próbami (które, przypominam odbędą się 1-go maja) zapraszam na trening. Wstępnie proponuję spotkanie w poniedziałek 28 Maja około godziny 17.30 na przystanku autobusowym w przed miejscowością Blizanowice. Proszę zainteresowanych o potwierdzenie telefoniczne tak, żebym mógł zaplanować zajecia w zależności od ilości, płci oraz ras piesków chcących trenować. Dla formalności i pełnej jasności dodam, że ćwiczenia są BEZPŁATNE i prowadzimy je w ramach działalności naszego Koła Łowieckiego kierując się wyłącznie chęcią pomocy Koleżankom i Kolegom (niekoniecznie członkom PZŁ) posiadajacym psy ras myśliwskich. Przypominam telefon do mnie 0 601 705 064.


UWAGA KOLEŻANKI I KOLEDZY Z KOŁA ŁOWIECKIEGO "OSTOJA"
Co do samych prób, pragnę z radością poinformować, że za zgodą Zarządu nasze Koło nie tylko współorganizuje tą imprezę udostepniając teren naszego obwodu ale również zapewnia (przygotowuje i finansuje) poczęstunek dla wszyskich uczestników oraz sędziów i zaproszonych oficjeli. Przygotowaniem całości zajmę się ja z Marzeną.  Kasia z Krisem zaoferowali pomoc w grilowaniu - ewentualni chętni do zmiany zawsze znajdą zajęcie smile(karkówka, żeberka, kiełbaski i kaszaneczka) bedzie co jeść i pić pewnie też.
Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich prosząc równocześnie o potwierdzenie swojej obecności do Środy 30 Kwietnia rano - tak żebyśmy nie zrobili 2 razy za dużo lub trochę za mało jedzenia (żeby nie zmarnowało się lub aby nie brakło).
Ewentualne pomysły typu blacha ciasta domowej roboty BARDZO mile widziane smile.
Czekam na telefony i zapraszam serdecznie !!!

9

Odp: Warsztaty Kynologiczne.

Blacha ciasta na pewno będzie smile

10 (edytowany przez Chudy 2008-04-29 19:28:13)

Odp: Warsztaty Kynologiczne.

Moja żona zrobi sernik i wafle smile.
Do zobaczenia w czwartek wink

Darz Bór !   smile
Krzysiek

11

Odp: Warsztaty Kynologiczne.

Karkówka i piękne żeberka zapeklowane w lodówce, grochówka na wędzonce bedzie (mam nadzieję) pyszna, jest troche śląskiej na grila (do tej karkówki i żeberek), stany zwierzyny drobnej mamy takie, że daj Boże zdrowie - czego jeszcze potrzeba, żeby było super? smile smile smile
Darz Bór i dzięki WSZYSTKIM za pomoc!

12

Odp: Warsztaty Kynologiczne.

WIELKIE DZIĘKI DLA WSZYSTKICH, dzięki których pomocy próby udały się znakomicie. Dziękuję WSZYSTKIM za zaangażowanie i pozwolicie, że nie będę wymieniał listy Koleżanek i Kolegów z imienia, żeby nikogo nie pominąć.
Darz Bór!!!